Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kısa Kısa Cadde

hizmetli

Administrator
Yönetici
6377a8f986b245526c1e303b.jpg

Bikini güzeli

Nina Agdal, bir bikini markası için kamera karşısına geçti. Miami’de yapılan çekimlerde fotoğrafçı Vivian Arthur’un objektifine poz veren model, katalog karelerini Instagram’dan yayınlayarak, “İyi bakan gözler ve temiz bir kalple, asla kaybetmezsiniz” notunu düştü.

Aleyna tarzı

Aleyna Tilki, gittiği AVM’de kombiniyle dikkat çekti. Şarkıcı, terliği, çorabı, şortu ve kabanından oluşan kombiniyle mağazaları dolaştı. Son parçasıyla ilgili olumlu dönüşler aldığını belirten Tilki, çalışmalarınındevam ettiğini sözlerine ekledi.

6377a8c286b245526c1e3039.jpg

Farkındalık koleksiyonu

6377b27086b2472c4847f482.jpg

Kısmet by Milka markasının sahibi Milka Karaağaçlı, Nike ile bir araya gelerek, sosyal farkındalığı yüksek bir koleksiyon hazırladı. Tasarımlar için hazırlanan çantanın tüm geliri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlanarak, kız çocuklarının eğitime ve spora erişimi desteklenecek.

İki dost girişimci

6377b27a86b2472c4847f484.jpg

‘Up To You’ markası altında vegetal derilerin kullanıldığı aksesuarlar tasarlayan Sinem Güven ve Ayakizi Sandalet’in kurucusu Berna Ataman, dostlukları kadar başarılı iş hayatlarıyla da beğeni topluyor. Önceki akşam basketbol maçı izleyen ikili, “Kadın girişimcilere örnek olmak adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Sosyal medyayı salladı

6377b74686b2472c4847f4d5.jpg

Can Yaman, sosyal medyasında yaptığı son paylaşımıyla hayranlarının dikkatini bir kez daha üzerine çekti. Bir İtalyan markası için kamera karşısına geçen oyuncu, fiziğiyle kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Anlamlı destek

6377b75286b2472c4847f4d7.jpg

Amboss, şehit Piyade Astsubay Çavuş Yusuf Ataş’ın vasiyeti üzerine LÖSEV’e bağış yapacak. Amboss Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Baydur, “Gold Shiny serisinden elde edilecek gelirin bir bölümü vakfa aktarılacak. İyiliğe fırsat vermeliyiz” dedi.

Amerika yolcusu

6377b75c86b2472c4847f4d9.jpg

Azra Tunç, en büyük hayalini gerçekleştirmek için ABD’ye gidecek. 22 yaşındaki model, New York Oyunculuk Akademisi’ne kayıt yaptırdı. Asıl mesleği endüstri mühendisliği olan Tunç, “Amacım iyi bir sinema filmiyle çıkış yapmak” dedi.

Önce balayı sonra nişan

6377b76b86b2472c4847f4dd.jpg

Sevcan Yaşar, müzisyen sevgilisi İrsel Çivit ile Avrupa turundaydı. Roma ve Paris’te aşk pozları veren çift, daha sonra Türkiye’ye gelerek Ayvalık’taki baba evinde nişan yaptı. Aile arasında gerçekleşen törende çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Önümüzdeki yaz ise düğün olacağı konuşuluyor.

Sürpriz kutlama

Yasemin Sakallıoğlu’nun tek kişilik gösterisi ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’, Bostancı Gösteri Merkezi’nde 50’nci kez sahnelendi. Oyunun sonunda 50’nci gösteriyi kutlamak için komedyenin ekibi sahneye sürpriz pasta getirdi. Sakallıoğlu, “Çok mutlu oldum şu an, bana sahip çıktığınız ve inandığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

6377bcf986b2472c4847f500.jpg

Gün sayıyor

6377bd1586b2472c4847f504.jpg

Yapımını BKM’nin üstlendiği, distopik komedi oyunu ‘Zorla Güzellik Olmaz’, 24 Kasım’da BKM Tiyatro’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Celal Tak’ın üstlendiği, Erkan Ersezer’in kaleme aldığı oyunda; Neslihan Yeldan, Sinem Uslu, Fatma Toptaş, Gümeç Alpay, Gülçin Hatıhan, Kayra Sır, Melisa Bostancıoğlu, Ayhan Bozkurt ve Aytek Önal rol alıyor.

Araştırmacı DJ

6377bd3986b2472c4847f509.jpg

DJ Barış Ege, farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. DJ Ege, “Gece kulüplerini gezdim, araştırdım ve okudum. Fark ettim ki, müzik tarzında bir boşluk var. Birçok mekanda çalıştımyaptım, hissettiğim benim müziğimle kendilerini evinde hissettikleri. Yaşım küçük ama hayallerim büyük” diye konuştu.