Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kişisel hijyenine dikkat etmeye başladı! Sevgilisi Ines de Ramon, Brad Pitt'i değiştirdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
6698bebe05089e4aaa5948ea.jpg

Oscar ödüllü Brad Pitt (60) ile 'The Vampire Diaries'le (Vampir Günlükleri) tanınan Paul Wesley'nin eski eşi Ines de Ramon (34), 2022'nin son aylarında aşk yaşamaya başlamıştı.

Yakın çevresi, 2005 yılından beri birlikte olduğu Angelina Jolie'den 2016'da olaylı bir şekilde ayrılan aktör için, "Bu, Brad'in boşanmadan sonra ilk düzgün ilişkisi. De Ramon'u kız arkadaşı olarak tanıtıyor. Ines, Brad'i çok mutlu ediyor" ifadelerini kullanmıştı.

6698bd7405089e4aaa5948c3.jpg

"KİŞİSEL HİJYEN KONUSUNDA KENDİNİ GELİŞTİRDİ"

Geçtiğimiz gün InTouch'a konuşan bir kaynak; Brad Pitt'in kişisel hijyeninin sevgilisi Ines de Ramon sayesinde büyük bir 'gelişme' kaydettiğini söyledi.

6698be1205089e4aaa5948d1.jpg

"Brad Pitt eskiden duş alma ve saçlarını yıkama konusunda oldukça lakayttı ve sadece sabun ve su kullanmak istiyor, deodorant veya kolonya kullanmayı reddediyordu" diyen kaynak; şöyle devam etti:

Alıntı Metni

6698bde305089e4aaa5948c9.jpg

"BU OYUNU HER ZAMAN BRAD KAZANIRDI"

Öte yandan 'Evimiz Hollywood'da' adlı yapımla tanınan Kanadalı ünlü oyuncu Jason Priestley (54), geçtiğimiz aylarda eski ev arkadaşı ve meslektaşı Brad Pitt'in kirli çamaşırlarını ortaya dökmüştü.

6698be0705089e4aaa5948cf.jpg

'Live! with Kelly and Mark' adlı programa konuk olan Priestley, "Kimin duş almadan en uzun süre dayanabileceğini görmek için iddiaya girerdik. Şimdi bunu düşünüyorum ve kendi kendime, 'Dostum ne kadar iğrenç' diyorum" diyen ünlü isim; şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni
Angelina Jolie'den boşanamıyor! Brad Pitt sevgilisiyle ciddileşebilmek için gün sayıyor
Ünlü çiftin kızı 18 olur olmaz mahkemeye başvurdu! Babasının soyadını sildirecek