Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kız çocuğu için yumurtalarını donduran Çağla Şıkel: 'Varken koyayım dursun' dedim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66616ccc607ac75ddda5f08b.jpg

Çağla Şıkel, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati'ye konuk oldu. Program boyunca duygusal haliyle dikkat çeken ünlü isim; babasından, ailesinden ve çocuklarından bahsederken gözyaşlarına engel olamadı.

"MÜTHİŞ AĞRILARLA BİRDEN UZADIM"

Alıntı Metni

66616d29607ac75ddda5f091.jpg

"BABAMIN SEVGİSİNİ BAŞKA BİR ADAMLA DOLDURMYA ÇALIŞTIM"

45 yaşındaki manken, "Babamın yokluğunda aileme baba oldum. Babamın sevgisini başka bir adamla doldurmaya çalıştım. Hepimizin doğal ihtiyacı o sevgiyi görmek" sözleriyle babasının yokluğunda yaşadıklarını anlattı.

'Çağla Şıkel'in ayakları' görüntüsü gündem oldu! Ünlü modelden cevap geldi

"BİLİNCİMİ KAYBETMEKTEN ÇOK KORKUYORUM"

Hayata dair korkuları hakkında Şıkel, "Kendimi kaybetmekten çok korkuyorum. Uyanık olup, bilincimi kaybetmekten çok korkuyorum" ifadelerini kullandı.
66616d48607ac75ddda5f093.jpg

"ANNELİK BANA İYİ GELEN BİR ŞEY"

"Kız çocuk sahibi olmak için yumurtalarımı dondurdum" başlıkları için açıklama yapan Çağla Şikel, "Yumurtalarımı dondurdum çünkü ailesel erken menopoz durumum olduğu için. 'Varken koyayım dursun' dedim ve yaptım. Şu an o kadar ilgili değilim ama yeni annelik için....Yeniden anne olmak isterim. Annelik bana iyi gelen bir şey" şeklinde konuştu.
66616d52607ac75ddda5f096.jpg

"BOŞLUĞA DÜŞTÜM, BANA AŞIK ZANNEDİYORDUM"

Çağla Şikel, oğlu Kuzey'in bir yıldır kız arkadaşı olduğunu belirterek, "Kuzey başkasına aşık olunca çok tuhaf hissettim. Platoniğe düştüm çünkü o bana aşık zannediyordum" dedi.
66616da2607ac75ddda5f098.jpg

Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler