Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kızından babasına şok suçlama: '70 kadını öldürdü, cesetleri burada!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
635939d386b2452c709c5772.jpg

Polis, Iowa'da yaşayan bir çiftçinin kızının şoke edici iddialarını araştırıyor. Lucy Studey, polise başvurdu ve babasının azılı bir seri katil olduğunu iddia etti. Lucy'nin yetkililere "Cesetlerin nereye gömüldüğünü biliyorum" demesinin ardından polis, adamın 70 kadar kadını öldürdüğü iddialarını araştırıyor.

Lucy Studey, babası Donald Dean Studey'nin kadınları öldürdükten sonra kendisini ve kardeşlerini, kurbanlarının cesetlerini 30 metrelik bir kuyuya atmaya yardım etmeye zorladığını söylüyor.

CESETLERİ YAZIN EL ARABASI, KIŞIN KIZAKLA TAŞIMIŞLAR

Lucy Studey, polise yaptığı itirafta cesetleri Iowa'daki tarım arazisinde taşımak için sıcak aylarda el arabası, kışın ise kızak kullanmaya zorlandığını söyledi.
635939fe86b2452c709c5775.jpg

Kızına göre, dört çocuğu da, 'geri dönmeyeceklerinden' korktukları için babalarının emirlerini yerine getirmek zorunda kaldı. Studey, babasıyla ilgili "her zaman sarhoştu" ve ekledi:

Alıntı Metni

POLİS KÖPEKLERİ DÖRT NOKTAYA ODAKLANDI

Fremont County Şerif ofisi, kadavra köpeklerinin mülkte arama yapıldığı sırada az dört noktayı işaret ettiğini doğruladı.

2013 yılının Mart ayında, 75 yaşındayken ölen Donald Dean Studey, 50 ila 70 kadın ve biri 40'larında ve biri 20'lerinde olmak üzere en az iki erkeği öldürmekle suçlanıyor.
63593a2286b2452c709c5778.jpg

İKİ KARISI DA ÖLDÜ

Her iki karısı da adamdan önce öldü. Polis kayıtları, kadınlardan birinin kendisini elektrik kablosuyla boğarak öldürdüğünü ve diğerinin de kendini vurduğunu doğruluyor.

Lucy'ye inandıklarını söyleyen polis yetkilileri, kızının bu itirafının Studey'yi Amerikan tarihinin en azılı seri katillerinden biri olabileceğine inanıyor.

Dedektifler, adamın eskort oldukları düşünülen kadınlarla Nebraska'da tanıştığını ve onları öldürmeden önce beş dönümlük arazisine çektiğine inanıyor.

Lucy, kadınların hepsinin koyu renk saçlı ve beyaz tenli olduğunu, yaşlarının ise 20 ile 30 arasında değiştiğini ileri sürdü. Babasının kurbanlarından sadece birinin, ve 15 yaşındaki bir kaçak dışında çoğunun 20'li ve 30'lu yaşlarında olduğunu iddia ediyor.
63593a5886b2452c709c577b.jpg

GANİMET OLARAK ALTIN DİŞLERİ SAKLADI

Lucy, babasının kadınların ağzından aldığı altın dişleri ganimet olarak sakladığını, hepsi giyinik ve mücevherleriyle birlikte gömülü olduğunu iddia etti. Lucy, Newsweek'e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Alıntı Metni

Studey'nin kurbanlarını kuyuya attıktan sonra, çocuklarını cesetlerin üzerine toprak ve kimyasal atık dökmeye zorladığı da iddialar arasında.

"ONA YÜZDE 100 İNANIYORUM"

Yamyam katilin ilk cinayetinden günler önce...

Fremont County Şerifi Kevin Aistrope, "Orada cesetler olduğuna yüzde 100 inanıyorum" diyerek soruşturma açıldığını doğruladı ve olay yerinde kazı yaparlarsa bunun 'büyük bir görev' olacağını söyledi.
63593a8586b2452c709c577f.jpg

Kuyuyu açmanın maliyetinin 25 bin dolar civarında olacağını, tam bir kazının ise 300 bin dolardan daha fazlasına mal olacağını da sözlerine ekledi.

400 kişiyi 'heyecan' için öldürdü!

Green Hollow Road'daki mülk, henüz resmi bir suç mahalli değil çünkü memurlar henüz herhangi bir kalıntı bulamadı.

FBI ve Iowa Suç Soruşturma Birimi, soruşturmada yerel polis gücüne yardım ediyor.
63593a6e86b2452c709c577d.jpg

POLİS BİLE ONDAN ÇEKİNİYORDU

Parmaklarına boğumlarına 'aşk' ve 'nefret' dövmeleri yaptıran Studey'nin sabıka kaydı olduğu ancak birkaç takma ad kullandığı biliniyor.

1950'lerde Missouri'de hırsızlık ve 1989'da sarhoş araba kullanma suçundan hapse atıldı. Polis, ona karşı 'temkinli' oldukları için yaşadığı karavana nadiren gittiklerini doğruladı.

Lucy, "Tek istediğim bu yerlerin kazılması" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

Lucy'nin kardeşi Gary'nin 39 yaşında intihar ettiği bildirilirken, diğer kardeşlerinin yetkililerle işbirliği yapıp yapmadığı ise belli değil.

Lucy, yaşananları yıllar boyunca birkaç kişiye anlattığını ama 'kimsenin onu dinlemediğini' iddia ediyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler