Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kızıyla kaza geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane paylaşımı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6337f6d686b2470c30a0aa28.jpg

Kemerburgaz Caddesi’nde yaşanan kazada ters yönde seyreden hafif ticari araç, Acun Ilıcalı’nın kullandığı motosikletle çarpışmış, Ilıcalı ve motosikletin arkasında bulunan kızı Banu Ilıcalı Ceyhun hafif yaralanmıştı. Ilıcalı ve kızı daha sonra sağlık ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye götürülerek tedavi altına alınmıştı. Koluna platin takılan Acun Ilıcalı, üç günlük tedavisinin ardından taburcu olmuştu.

"ŞİKAYETÇİ OLMADIM, SONUÇTA HEPİMİZ HATA YAPIYORUZ"

Geçtiğimiz gün hastane önünde açıklamalarda bulunan Ilıcalı, “Maalesef dönülmez yoldan dönmeye çalışan bir vatandaşın bizi kaldırıma sıkıştırması sonucunda kızımla beraber talihsiz bir kaza yaşadık. Vatandaşımızdan da şikayetçi olmadım, sonuçta hepimiz hata yapıyoruz, kaza, hata insana mahsus. Tabii biraz hırpaladı, kalın bir kemikti kırılan. Hastanedeki herkes sağ olsun çok güzel ilgilendi. Bunun dışında arayıp soran yüzlerce dostuma çok teşekkür ederim, böyle olaylarda insanın sevildiğini hissetmesi acıyı biraz olsun gideriyor" diye konuştu.
6337f5c886b2470c30a0aa13.jpg

"BU SEVGİ PAHA BİÇİLEMEZ"

Ilıcalı, son olarak sosyal medya hesabından taburcu olmasının ardından kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanları ile paylaşımda bulundu. Ilıcalı, paylaşımında şunları söyledi:

Alıntı Metni

Ünlü yapımcının kolunun çok tehlikeli bir yerden kırıldığı ve morlukların hala durduğu detayı dikkatlerde kaçmadı.
6337f76486b2470c30a0aa31.jpg

Acun Ilıcalı'dan tepkiler sonrası Survivor ve Nisa Bölükbaşı cevabı!
Şeyma Subaşı ile kavga etti mi?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler