Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kocasını plajda yasak aşkıyla bastı! Dokuz aylık hamile kadına büyük şok

hizmetli

Administrator
Yönetici
669631395e5aabdd4880ca41.jpg

Son yıllarda sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte aldatma videoları da birçok kişi tarafından paylaşılıyor. Bu paylaşımlar kısa sürede hem yerel hem de ulusal medyada ses getiriyor. Son olarak ABD'de kayıtlara geçtiği belirtilen bir videoda 9 aylık hamile olduğu belirtilen bir kadın eşini bir başka sevgilisi ile bastı.

66962fc95e5aabdd4880ca39.jpg

Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf

"ARTIK BOŞANDIK"

Eşini dakikalarca takip eden ve bir süre sonra videoya çekmeye başlayan kadın o anlardaki yüzleşmeyi anbean kaydetti. Kameraya yansıyan görüntülerde kadının eşinin şaşırdığı sevgilisinin ise sadece güldüğü görüldü. Bir süre sonra öfkeden deliye dönen hamile kadın "Ben onun dokuz aylık hamile eşiyim, sen kimsin" dedi. Talihsiz kadının eşi ve sevgilisi ise hiçbir şey demeden öylece kameraya baktı. Videonun devamında ise kocasının eşine "Artık boşandık, bitti" dediği duyuluyor ancak hamile eş "Daha bugün birlikteydik" diyerek olay yerinden uzaklaşıyor.

Öte yandan TikTok'da hem de X'de gündem olan video milyonlarca kişi tarafından izlenirken aynı zamanda hamile kadına birçok kişi destek yorumlarında bulundu.

66962fdf5e5aabdd4880ca3b.jpg

'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı
Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular