Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber KÖFN dağıldı! İşte ayrılık kararının perde arkası

hizmetli

Administrator
Yönetici
6687a6b4a4458c3fcd07da4e.jpg

Salman Tin (32) ve Bilge Kağan Etil (35) tarafından 2018 yılında kurulan KÖFN grubu dağıldı. Bi' Tek Ben Anlarım ile müzik listelerine damga vuran ikili, kariyerlerine bireysel olarak devam etme kararı aldı.

AYRILIK NEDENİ!

Ünlü müzisyenlerin, birlikte yeni proje üretmeyeceği, sadece beraber konser verecekleri belirtildi. Etil'in bir süre yurt dışında yaşayacak olmasının, KÖN'ün dağılma kararında etkili olduğu öğrenildi.
6687a6aba4458c3fcd07da4c.jpg

TAKİPTEN ÇIKTILAR!

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil'in, hayranlarını üzen karar sonrası Instagram hesaplarından birbirini silmesi dikkatlerden kaçmadı.
6687a88ea4458c3fcd07da56.jpg

“Selami Amca’nın bestelerini çok seviyoruz”

"ÖNCE KİRACIMIZ, SONRA ARKADAŞIMIZ OLDU"

KÖFN, Mart 2024'te Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'na röportaj vermişti. "Sakarya Üniversitesi’nde Çevre Mühendisliği okuyan gitarist, vokal, söz yazarı ve besteci Salman Tin’le aslen Manisalı olan ama Konya’da doğan Devlet Konservatuvarı’nda Müzik Teknolojileri Ses Mühendisliği okuyan davulcu ve prodüktör Bilge Kaan Etil’in yolu nerede, nasıl kesişti de KÖFN doğdu?" sorusunu Tin cevaplamıştı.

Alıntı Metni

6687aacba4458c3fcd07da70.jpg

‘Beni bu topraklara Neşet Ertaş çekti’

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler