Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Komaya giren kadından şok sözler: Ruhlar alemine gidip Tanrıyla konuştum

hizmetli

Administrator
Yönetici
6684fc592f4d3542e3410bd3.jpg

24 yaşındaki Mariandree Cardenas, uzun yıllardır astım hastalığı ile mücadele eden bir genç kadındı. Geçtiğimiz günlerde yine astım krizine giren Cardenas, ilaçların fayda etmemesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkikler sonucu genç kadının ciğerlerinin sönmek üzere olduğu görülünce apar topar yoğun bakıma alındı. Cardenas, yoğun bakımda yapılan tedavilere de yanıt vermeyince komaya girdi.

"BAMBAŞKA BİR YERE GELDİM"

Doktorlar günlerce komada kalan Cardenas'tan yavaş yavaş umudu kesmeye başlamışken genç kadın herkesi şoke ederek uyanmayı başardı. Tedavisinin ardından açıklamalarda bulunan genç kadın komada kaldığı süreçle ilgili "Artık neredeyse hiçbir şey duyamıyordum ve vücudum artık tepki vermiyordu. Duyduğum son şey bir hemşire ya da doktorun 'bizi terk etti' cümlesiydi. Ve göz açıp kapayıncaya kadar artık var olmayı bıraktım. Dünyada değildim bambaşka bir yere gelmiştim" deyip ekledi:

Alıntı Metni

6684fbc42f4d3542e3410bc7.jpg

'TANRIYLA KONUŞTUM'

Açıklamalarının devamında 3 saat boyunca Tanrı ile konuştuğunu da öne süren Cardenas, "Gittiğim yerdeki ışıktan oluşmuş en parlak şey bana gülümsüyordu. Yüzünü göremiyordum ama çok mutluydu, oradaki diğer varlıklarla buraya gelişimi kutladık" ifadelerini kullandı. Cardenas ayrıca, gittiğini öne sürdüğü alanda 3 saat geçirdiğini ancak bu sürenin dünyada 3 güne eşit olduğunu öne sürdü. Yerel basın ayrıca Cardenas'ın bir grafik tasarımcıda çalışan sıradan bir hayat süren biri olduğunu hatırlattı.

6684fbd62f4d3542e3410bc9.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler