Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber KPSS ORTAÖĞRETİM GEÇ BAŞVURU TARİHLERİ: 2022 KPSS ortaöğretim sınavı ne zaman?

hizmetli

Administrator
Yönetici
63216f3c86b24728b06174de.jpg

KPSS ortaöğretim başvuru işlemleri 1-13 Eylül tarihleri arasında alındı. Sınava katılım sağlayacak olan adaylar başvuru işlemlerini tamamlarken başvuru süresini kaçıran adaylar için geç başvuru tarihleri belirlendi. KPSS ortaöğretim sınavına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 21-22 Eylül tarihleri arasında geç başvuru işlemlerini yapabilecek.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV TARİHİ

KPSS ortaöğretim sınavı 6 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. 10:15'te başlayacak olan sınava öncesinde bina ve salonlara saat 10:00'dan sonra kimse alınmayacak.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAVI GEÇ BAŞVURU TARİHLERİ

KPSS ortaöğretim sınavı geç başvuruları 21-22 Eylül tarihleri arasında bir gün süre ile alınacak. Adaylar 130 lira olan başvuru ücretini geç başvuru gününde % 50 zamlı olarak ödeyecek.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

KPSS Ortaöğretim sınav giriş yerlerinin Ekim ayının son haftası içerisinde açıklanması bekleniyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler