Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Hüseyin'i Engin Duru hayatını kaybetti

hizmetli

Administrator
Yönetici
65af4f118e3a7e39eb00e89d.jpg

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, geçtiğimiz kasım ayında Yeşilçam emektarlarından usta oyuncu Engin Duru’nun kalp krizi geçirdiğini açıklamıştı.

'Kurtlar Vadisi' dizisinde Cerrahpaşalı Hüseyin karakterini canlandıran ünlü ismin yaşam savaşı verdiğini söyleyen Akay, "Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Ergin Duru kalp krizi sonucu hastaneye kaldırıldı. 60 yaşındaki oyuncumuz maalesef entübe edildi ve yaşam savaşı veriyor. Kendisine acil şifalar dilerken, sizlerin de oyuncumuza dualarınızda yer vermenizi rica ediyorum" diye yazmıştı.

65af4ea28e3a7e39eb00e896.jpg

"MEKANI CENNET OLSUN"

Onur Akay, Engin Duru'nun hayatını kaybettiğini duyurdu. Haberi kendi internet sitesinden paylaşan Akay, şöyle yazdı:

Alıntı Metni

65af4eaa8e3a7e39eb00e898.jpg

ENGİN DURU KİMDİR?

Engin Duru, 1963 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. 'Kaygısızlar' ve 'Karışık Pizza' gibi yapımlarda yer alan Duru, son yıllarda ise 'Kurtlar Vadisi', 'Türkler Çıldırmış Olmalı' ve 'Abuzer Kadayıf' ile kariyerine devam etmiştir.

Kurtlar Vadisi'nde 'Tuncay' karakterine hayat veren Osman Wöber'den acı haber
'Kurtlar Vadisi'nin İplikçi Nedim'i İsmail İncekara hayatını kaybetti!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler