Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Lerzan Mutlu: Her şey o anda sonsuza dek bitti!

hizmetli

Administrator
Yönetici
636244c586b24447d8ac9691.jpg

Sözü ve müziği kendisine ait yeni şarkısı 'Kusura Bakma'nın ortaya çıkış sürecinden bahseden Lerzan Mutlu, “Anlattığım gibi uzun bir ilişkimde bir gün Whatsapp’tan mesaj attım. Mesaja gece yarısı bir soru işareti cevabı geldi. İnsan uzun süre birlikte olduğu insanın yazım dilini bilir ya, onun yazım dili değildi, ‘Kimsin?’ yazdım. Bir kızcağız o anda onun telefonundan beni aradı ve her şey o anda sonsuza dek bitti. Bu arada o kızcağız iki kere görüştüğü biriydi" ifadelerini kullandı.

"ASLINDA ADAMDA BİR NUMARA YOK!"

Terk ettiği kişinin kendisini defalarca aradığını ama ulaşamadığını vurgulayan 45 yaşındaki şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

Alıntı Metni

6362455686b24447d8ac96a0.jpg

"SANAT DÜNYASINDA DOST OLMAZ"

Lerzan Mutlu, "Sizce sanat dünyasından dost olunur mu?" sorununa ise çok konuşulacak şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
'Yine tekrarlıyorum, mikser!'

"BİR DAHA ASLA MAGAZİN PROGRAMI YAPMAM"

Yakın zamanda değişik bir format ile ekranlarda olacağının müjdesini veren Mutlu, “Tabii ki yeni proje var ama çok seçiciyim. 'Asla’larım var. Mesela asla bir daha magazin programı yapmam. Eski yaptığım bir kanaldan iki ay önce çok sevdiğim insanlardan gelen magazin programını kabul etmedim. Bunun gibi gelen hiçbir magazini kabul etmiyorum. Ben gazeteci değilim ki! Bu işi gazeteciler, magazinciler yapmalı. Onlar bu işin piri. Ben şarkıcıyım, televizyoncuyum. Magazinci değilim ki! ‘Milleti oturup, konuşayım. Onlar beni konuşsun’ kafası bu. Ama çok değişik bir format ile yakında ekranlarda olacağım" şeklinde konuştu.
6362455e86b24447d8ac96a4.jpg

Seren Serengil ve annesine hakaret

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler