Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Linç etmekten besleniyorlar’

hizmetli

Administrator
Yönetici
63403df286b247423458b4df.jpg

Hüseyin Altun -Demet Özdemir, katıldığı davette kombiniyle dikkat çekti. Geçtiğimiz ağustos ayında Oğuzhan Koç’la evlenen oyuncu, 10 yılın ardından bu sezonda çalışmadığını belirtti. Özdemir, “Evlilik çok güzel gidiyor. Evle ilgileniyorum. Bu cümleyi benden çok nadir duyarsınız. Uzun zamandan sonra ilk kez kendime zaman ayırıyorum” şeklinde konuştu.

Gelinliğiyle ilgili sosyal medyada tepki almasına Özdemir, “Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan yorumlar bir tarafa, insanların okuyacağımızı bile bile bu denli kötülük kusabilmesi asıl üzüntüm. Davalık bir durumum olmadı. Hiç yorum da yapmadım çünkü linçten beslenenler de var” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler