Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Mabel Matiz konserinde Edis sürprizi! 'Kısmet bugüneymiş'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dac381fe33691c8fb782ec.jpg

Hayranlarıyla her konserinde sohbet eden Mabel Matiz, “Harbiye’de bu yıl iki kez buluştuk sizinle. Bugün de eylül ve ekim ayında vereceğimiz 6 günlük Harbiye Açıkhava konserlerimizin ilk günü. Benim için Harbiye konserlerinin çok farklı bir yeri var. Sizlerle birlikte bu sahnede şarkılarımızı hep bir ağızdan seslendirdiğim için çok mutluyum” dedi.

'Sarmaşık', 'Fırtınadayım', 'Fan', 'Müphem', 'Düldül' ve 'İki Satır Yara' gibi eserlerini sevenleriyle birlikte seslendiren sanatçı, tüm şarkılarına kendisine koro halinde eşlik eden dinleyicilerine teşekkür etti.
66dac362fe33691c8fb782e6.jpg

Nihat Doğan'ın 'Antidepresan' için Mabel Matiz'e teklif ettiği para şaşırttı!

AYAKTA ALKIŞLANDILAR

Mabel Matiz, konserinin ikinci bölümünde meslektaşı Edis’i sahneye davet etti. 'Numaracı' ve 'Vay' şarkısında düet yapan ikili, sahne performansları, dansları ve enerjileriyle dakikalarca ayakta alkışlandı.
66dac36ffe33691c8fb782e8.jpg

"UZUN SÜREDİR BÖYLE BİR ŞEY PLANLIYORDUK"

Ünlü popçuya davetini kabul ettiği için teşekkür eden Mabel Matiz, “Birlikte sahnede olduğumuz için çok mutluyum. İlk kez birlikte şarkı söylüyoruz. Bu gece beni çok mutlu ve onore ettin” dedi. Edis ise "Ben de sizin gibi bir Mabel Matiz hayranıyım, kendisini ve şarkılarını çok seviyorum. Uzun süredir hep böyle bir şey planlanıyorduk, kısmet bugüneymiş" açıklamasını yaptı.
66dac379fe33691c8fb782ea.jpg

Anne ve babasının 40 yıllık evliliği bitti! Edis'ten ilk açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler