Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MAGAZİN HABERLERİ: Görenler inanamadı! Aleyna Kalaycıoğlu: Ablam değil annem

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dd9db237446c241540aa56.jpg

Survivor All Star'ın gözde yarışmacılarından biri olan Aleyna Kalaycıoğlu, şimdilerde müzik kariyerine odaklandı.

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi müzik ile uğraşan rapçi Canbay ile aşk yaşadığı ortaya çıkan isim, son olarak annesiyle görüntülendi.

milliyet.jpg

"BANA KÜÇÜK ZUHAL DİYORLAR"

Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz akşam annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile birlikte Cem Adrian konserinde görüntülendi. Annesi ile benzerliği üzerine Kalaycıoğlu, “Bazen bana küçük Zuhal diyorlar, abla kardeş olarak da karıştırıyorlar.” dedi. İlk defa Cem Adrian konserine geldiğini belirten Kalaycıoğlu, en sevdiği şarkının "Kül" olduğunu belirtip, anne-kız "Bugün ağlayacağız galiba." diye espri yaptı.

66dd9d6e37446c241540aa4f.jpg

Aleyna Kalaycıoğlu ile Canbay aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi

"YENİ JENERASYON İSTEMİYOR"

Annesi, Kalaycıoğlu'nun arabesk bir şarkı yapmasını istediğini ifade ederek, “Ben istiyorum, yeni jenerasyon istemiyor.” şeklinde konuştu. İlk defa arabesk bir şarkı yapacağı için heyecanını dile getiren Aleyna Kalaycıoğlu, “Büyük bir kitlenin beğeneceği bir şarkı olacak.” dedi.

66dd9d8837446c241540aa51.jpg

"HAYIR, OLMAZ"

Zuhal Hanım’a Aleyna’nın en sevdiği parçası sorulduğunda, “Bana Cevap Ver” olduğunu ve o şarkıyı arabada en az üç kez dinlediğini belirtti. Beraber bir düet gelir mi sorusu üzerine ise, “Hayır, ben Karadenizliyim, o yüzden olmaz.” diyerek esprili bir yanıt verdi.

Yazın çalışmaktan tatil yapamadığını belirten şarkıcı, tatil planlarını önümüzdeki seneye ertelediğini ifade etti.

66dd9d9637446c241540aa54.jpg

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi kim, Zuhal Kalaycıoğlu kaç yaşında, mesleği nedir?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler