Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MAGAZİN HABERLERİ: Hamza Yazıcı: Maruz kaldığım zorbalık bitmedi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d2dc3537446c2415407d32.jpg

'Organize İşler: Sazan Sarmalı', 'Kolonya Cumhuriyeti', 'Çok Güzel Hareketler' ve 'Camdaki Kız' gibi yapımlarda rol alan Hamza Yazıcı (32), Sibel Arna'nın YouTube programına konuk oldu.

"FARKINDA OLMADAN İNTİKAMCI BİRİNE DÖNÜŞMÜŞTÜM"

Hataylı bir ailenin yedi çocuğundan en küçüğü olan ünlü oyuncu, 18 yaşına kadar çok öfkeli biri olduğunu belirterek, "18'imden öncesi biraz karanlık. Tiyatroyla tanışınca oradaki sosyal çevre beni kendime getirdi. Sahneye çıkmak, tebrik edilmek, alkış duymak özgüven verdi. Küçükken maruz kaldığım zorbalık beni farkında olmadan intikamcı bir bireye dönüştürmüştü. Çok öfkeliydim. Zorbalık yapan tarafa bir şey ispat etme çabasına büründüm. Hep 'Ben de bir şeyler yapabilirim'i kanıtlamaya çalıştım" ifadelerini kullandı.

66d2dc0037446c2415407d2e.jpg

Hamza Yazıcı isyan etti: Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış!

"ZORBALIK ARTIK BİR KABULLENİŞ OLDU"

Alıntı Metni

66d2dbfd37446c2415407d2c.jpg

"CÜCE DENMESİNDE SORUN YOK"

128 cm boyundaki Hamza Yazıcı, "Bana 'cüce' denmesinden yana bir sorun yok. Niyet önemli. 'Kısa' dediğinizde de alınabilirler. Bu ne dediğinizle değil, nasıl söylediğimizle ilgili" şeklinde konuştu.
66d2dc1537446c2415407d30.jpg

"AİLE KURMA HAYALİM VAR "

Baba olmak istediğini açıklayan ünlü oyuncu, "Küçüklüğümden beri aile kurma hayalim var. Tabii ki kadınları çok seviyorum. Çok flörtöz değilim. Yılmaz Erdoğan, ‘Hamza bunları takma kafana oğlum, başarı seksi bir şeydir’ der. Gerçekten öyle. Şu anda sevgilim yok ama taliplerimi bekliyorum.

'Camdaki Kız'ın Tako'su kız arkadaşıyla görüntülendi: Sanırım sevgili olacağız

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler