Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MAGAZİN HABERLERİ: İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çitak arasında sular durulmuyor! İmparator: 'Baba bunlarla muhatap olma' dediler!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ba0fb2763f277308da1e07.jpg

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan açıklamalarda bulunmuştu. Telefonla bağlandığı programda gözyaşlarına hakim olamayan Çıtak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

66b9fa3f37446c2415401aaf.jpg

İbrahim Tatlıses ise kızının bu açıklamalarından sonra programa mesaj yollayarak, "Benim soyadımı kullanmasın! Dilan Çıtak'ın tek derdi İdo Bey'dir" açıklamasında bulunmuştu.

66b9fa5437446c2415401ab1.jpg

"DERYA TUNA PEŞİMİ BIRAKMIYOR"

Dilan Çıtak da bunun üzerine; "Derdim tabii ki İdo’dur! Annesi Derya Tuna peşimi bırakmıyor. Yapımcımı arayıp tehditlerde bulunuyor. O şahıs yüzünden dışlandım ve evden kovuldum. İbrahim Tatlıses ile uğraşamazsınız. İbrahim Tatlıses ile uğraşırsanız böyle ayağınıza dolanır!" şeklinde konuşmuştu.

66b9fa9537446c2415401aba.jpg

Bilal Özcan'a konuşan İbrahim Tatlıses, kızının iddialarına; "Ben ömrü hayatımda bu kadar rahat ve saygısızca yalan söyleyen birini görmedim çünkü benim hiçbir çocuğum böyle bir yalan söylemez. Bodrum’da otursun diye verdiğim evi 6 milyon TL'ye sattı. Bunu benim iznim ve bilgim olmadan yaptı. Ben sana verdim, sen sattın. 'Bana kira vereceksin' dedim, evimi bastın, bana televizyon kumandasını fırlattın. Benim eski halim olsaydı bunları yapabilir miydin? Derya Hanım benim 1'imi 5, 5'imi 15 etmiştir. Derya Hanım'ın adını besmele ile anılması gerekir" cevabını vermişti.

66b9fa7437446c2415401ab6.jpg

"TUĞÇE HANIM SANA KAHVE YAPSIN, İÇİN YAN YANA"

'İmparator', ailesinde yaşanan kaosun ardından 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

66b9faa137446c2415401abc.jpg

Yardımcısı Tuğçe ile çekilen bir karesini paylaşan ünlü isim, fotoğrafına şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

66b9fac337446c2415401ac0.jpg

SESİNİ YÜKSELTTİ, YAYINI TERK ETTİ!

Baba-kız arasındaki karşılıklı gerilime Işıl Çıtak da dahil oldu. 'Beyaz Magazin' programına telefonda bağlanan İbrahim Tatlıses, kızı Dilan Çıtak'ın annesi Işıl Çıtak ile tartışma yaşadı.
66ba0e20763f277308da1e00.jpg

Sinirlerine hakim olamayan Tatlıses, "Parmaklarım titriyor, elim ayağım titriyor. Bu kadınla beni muhatap etmeyin" diye bağırarak programdan ayrıldı.

'Artık herkes gerçeği bilmeli' demişti! Dilan Çıtak'a 'Babanızdan şiddet mi gördünüz?' sorusu
İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlıses'e 'akrep' göndermesi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler