Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MAGAZİN HABERLERİ: Sinan Çetin 'Oğlumla görüşmüyorum' demişti! Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisi Rafael Cemo Çetin Bodrum'da!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1e41c6244f026b986dcb8.jpg

Dilan Çiçek Deniz ile yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin, bir süredir aşk yaşıyor. Ünlü çift, önceki gün Bodrum Türkbükü'nde bir otelin iskelesinde görüntülendi.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden Rafael Cemo Çetin, şezlongunda güneşlendi.
66b1e42d6244f026b986dcbe.jpg

Neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Dilan Çiçek ise iskelede yürüyerek uzun bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
66b1e4c46244f026b986dcc8.jpg

Dilan Çiçek Deniz ile Rafael Cemo Çetin aşkı doludizgin devam ediyor! İlk paylaşım geldi

Telefon görüşmesinden sonra Rafael Cemo Çetin'in yanına giden genç oyuncu, sevgilisi ile sohbetine kaldığı yerden devam etti.
66b1e43a6244f026b986dcc0.jpg

FİT DİLAN

Yoğun geçen sezonun yorgunluğunu Bodrum'da atan Dilan Çiçek Deniz, fit haliyle herkesi kendine hayran bıraktı.
66b1e4496244f026b986dcc2.jpg

"OĞLUMLA GÖRÜŞMÜYORUM"

Sinan Çetin, "Oğlunuz ile Dilan Çiçek Deniz birlikteler. Siz bu ilişkiye nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna, "Bu soruların muhatabı o. Bunları ona sorun. Ben oğlumla görüşmüyorum" demişti.
66b1e4a06244f026b986dcc5.jpg

Bu çıkışın ardından sevgilisi ile Arnavutköy'de görüntülenen Rafael Cemo Çetin, babasının "Görüşmüyoruz" açıklaması hakkında, "Yanlış anlaşılma olmuş. Görüşüyoruz biz kendisiyle" diyerek gülümsemişti.
66b1e7216244f026b986dcf1.jpg

Sinan Çetin emekli oldu! 'Yoruldum artık'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler