Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MAGAZİN HABERLERİ: Sussex Düşesi Meghan Markle Kraliyet'in baskısı yüzünden yaşadığı zor günleri anlattı: 'Kimsenin böyle hissetmesini istemem'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1d80b481b65014b08ed3a.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
2016'nın başlarında tanışan ve aynı yılın ekim ayında aşk yaşadıklarını duyuran Sussex Dükü Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle, 2017 yılında nişanlandıklarını açıklamış; bir sonraki yıl ise görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti.

İkili, 2019'da oğulları Archie Harrison'ı, 2021'de ise kızları Lilibet 'Lili' Diana'yı kucaklarına almıştı. Ünlü çift, 2020'de İngiltere'yi ve Kraliyet görevlerini bırakma kararı almıştı.

66b1d52b481b65014b08ed26.jpg

"ARTIK HAYATTA OLMAK İSTEMİYORDUM"

43 yaşındaki Meghan Markle, 2021 yılında Oprah Winfrey'e verdiği bir röportajda oğlu Archie'ye hamileyken Kraliyet Ailesi'nin baskısı ve İngiliz medyasından gördüğü muamele nedeniyle intiharı düşündüğünü açıklamıştı.

66b1d540481b65014b08ed28.jpg

"Artık hayatta olmak istemiyordum" diyen Düşes, hakkında çıkan olumsuz haberlerin çokluğu karşısında 'bir çözüm göremediğini' söylemiş ve "Geceleri kalkıyordum ve 'Tüm bunların nasıl ortaya döküldüğünü anlamıyorum' diyordum" şeklinde konuşmuştu.

66b1d55a481b65014b08ed2a.jpg

EŞİYLE KONUŞMAKTAN KORKMUŞ

Meghan, başlangıçta Prens'e yaşadıklarından bahsetmekten korktuğunu ancak sonunda bunu yaptıktan sonra eşinin kendisini kucakladığını belirtmişti. Düşes ayrıca bir noktada yardım için Saray'ın kıdemli bir üyesine ulaştığını, ancak reddedildiğini söylemişti.

66b1d5b4481b65014b08ed2f.jpg

Son olarak eşi Sussex Dükü Prens Harry (39) ile birlikte 'CBS Sunday Morning' adlı programa katılan Sussex Düşesi Meghan Markle, geçtiğimiz yıllarda yaşadığı intihar düşüncelerinden açık yüreklilikle bahsetti.

66b1d58a481b65014b08ed2c.jpg

"ASLA BİR BAŞKASININ DA BÖYLE HİSSETMESİNİ İSTEMEM"

"Herhangi bir düzeyde acı ya da travma yaşadığınızda, iyileşme yolculuğumuzun bir parçasının -en azından benimkinin bir parçasının- bu konuda gerçekten açık olabilmek olduğuna inanıyorum" diyen Markle, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

66b1d5f1481b65014b08ed31.jpg

AKIL SAĞLIĞI SORUNLARIYLA MÜCADELE EDEN ÇOCUKLARA VE AİLELERİNE DESTEK OLACAKLAR

'The Parents Network' adlı, çocuklara ve ebeveynlere yönelik yeni bir girişimlerinden de bahseden ikili, "Çocuklarımız küçük; 3 ve 5 yaşındalar. İnanılmazlar. Ebeveynler olarak yapmak istediğiniz tek şey onları korumaktır. Ve çevrimiçi ortamda neler olduğunu görebildiğimiz için orada yapmamız gereken çok iş olduğunu biliyoruz. İyiye yönelik bir değişimin parçası olabildiğimiz için mutluyuz" dedi.

66b1d608481b65014b08ed33.jpg

Çiftin kurucusu oldukları Archewell Vakfı ile birlikte başlattığı bu girişim, bir basın açıklamasına göre; çocukları sosyal medyanın zararlı etkilerinden muzdarip olan, çocukları ölümcül durumlarla karşı karşıya kalan, çocukları devam eden akıl sağlığı zorluklarıyla mücadele eden veya çocukları hayatını kaybeden ebeveynlere destek sağlayacak.

Düşes 'Bebeğimin ten rengiyle ilgili endişeliler' demişti! İfşa oldular
Büyük aşkın sonu kötü mü bitecek? 'Prens Harry eski hayatına dönmek istiyor'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler