Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın parmaklarına ne oldu? Kazayı anlattı

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d14fd5a126249b4094761.jpg

TV8'de ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2024 yarışmasında jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya'nın, mutfak kazası sonucu üç parmağını kaybettiği konuşuluyordu.

Sol elini sürekli cebinde tutan, programda tadım yaparken diğer elini kullanan Mehmet Şef, son bölümde ilk kez bu konuda açıklama yaptı.
667d156a5a126249b409476a.jpg

Mehmet Şef, bir yarışmacı aracılığıyla başına gelen olaydan bahsetti. Yeni bölüm tanıtımında; eleme turuna katılan yarışmacı, traktörün pervanesine kaptırdığını (hangi uzuv olduğu belirtilmiyor), bu nedenle kendini lanetlenmiş gibi hissettiğini söylüyor.
667d16685a126249b4094773.jpg

MasterChef'te Arzu'nun hikayesi herkesi hüzne boğdu! 'Babam 1 ayda 20 yıl yaşlandı'

"ARTIK SAKLANMAK İSTEMİYORUM"

Alıntı Metni

667d15535a126249b4094768.jpg

"İKİ ÇOCUĞUMUN DÖVMELERİ BENİM ELİM"

Yürek yakan sözler üzerine diğer jüri üyeleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile duygusal anlar yaşayan Mehmet Şef, "Neden ağlıyorsun?" sorusunu yöneltiyor.

Alıntı Metni

667d161d5a126249b4094771.jpg

MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm fragmanında yer verilen, iki kazanın da detayına dair açıklamaların yapıldığı o anlar sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

MasterChef'te gergin anlar! Mehmet şef çok sinirlendi