Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterCef ana kadroya giren 12. yarışmacı kim oldu?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a2bff705089e4aaa5991a0.jpg

Danilo şef, bir önceki gün Leyla'ya Deniz ile yaşadığı gerginliğin motivasyonunu etkileyip etkilemediğini sordu. Leyla, "Hiç etkilemedi, tam tersine pozitif olarak etkilendim. Daha çok hırslandım onların yanına çıkabilmek için. Çünkü benim de onların yanında yerim olduğunu düşünüyorum. Çağlar'la görüştük, özür diledi, yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Oranın psikolojisi ve buranın havası çok farklı. Belki oraya çıktığımda ben de aşağıdakilerle konuşabilirim." cevabını verdi.

Tuğba Özay ilk kez açıkladı! 'Sperm bankasından çocuk sahibi olabilirim'

66a2beff05089e4aaa59919e.jpg

'İŞİNE KARIŞILINCA BİRAZ KIZIYOR'

Mehmet Şef, Eda'yla ilgili jüri üyesi olan arkadaşlarına "Çok işine karışılınca biraz kızıyor. İkinize de söyleyeyim. Yanına gidip dün benim yaptığım gibi bunda pul var, kızım bak o pulu almazsan balığa sos geçmez' gibi şeyler söylediğimizde bize bir dur, bir sabırlı ol, tabağı ye şekline geliyor. Çok direk çıkışlar yapmayın" dedi.

Eski eşler Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder, Harbiye Açıkhava'da karşılaştı!

İKİNCİ TURA KALAN YARIŞMACILAR

66a2be8205089e4aaa59918e.jpg
İlk turdan ikinci tura kalan yarışmacılar sıralama olmadan;
Zübeyde, Nigar, Eda, Nida, Ezgi

66a2be9905089e4aaa599192.jpg

Mehmet Şef, ikinci tura çıkamayan yarışmacıları uyardı. Şef, 'Bir kaç arkadaşları ciddi şekilde uyararak gideceğiz. Onların faydasına olacağını düşünüyoruz. Sirkelediğimiz yarışmacılar kendilerine geliyorlar." diyerek bir kaç yarışmacıya özellikle dikkat çekti.

66a2be9405089e4aaa599190.jpg

Leyla'ya, 'Dün pilav, bugün de menşeini kendinin bile bilmediği bir eti pişirip, burada geçmeyi bekleyemezsin. Senin acil ve acil kendine gelmen lazım. Artık bugün de seçtikten sonra 3 gün var, bu şekilde olmaz." dedi.

Burcu Özberk'e 'Türkan Şoray Kanunları' sorusu! 'Yıl olmuş 2024'

66a2beaf05089e4aaa599194.jpg

Evrim'e, "Düşünce çok güzel. Lezzetli bir ürün fakat tatlı da biz görsele bakarız hem de ciddi şekilde bakarız. Tabağın lezzetine baktığımızda sıkıntı yok, keşke ayakta durabilseydi." ifadelerini kullandı.

66a2bebc05089e4aaa599196.jpg

Deniz'e, "O tatlının ayakta durması, süslenmesi, buraya kadar doğru düzgün servis edilmesi senin görevin. Dolayısıyla önümüzde bir tatlı yok ki değerlendirelim. Sen önce malzemene sahip çıkmayı öğreneceksin." dedi.

Yasmin Erbil ve sevgilisi Yiğit Poyraz Bali'ye gitti! Aşıkların pozlarına beğeni yağdı

66a2beca05089e4aaa599198.jpg

Muratcan'ı "Kuzu yürüyor. Yani kuzu az pişmiş falan değil bırak bu kapıdan çıkar gider. Bir de kuzuda söyledik, biz kuzuda sululuk isteriz, çok hafif pembe olabilir ama kuzuda orta, az pişirilince yenmiyor. Yazık oluyor o kuzulara" diyerek uyardı.

66a2bed805089e4aaa59919a.jpg

Ensar, a "Eleme tabağı, net söylüyorum. Bir tabak bonfile koymuşsun, yanına biraz bir zahmet kiraz püresi, o tabağın burada geçmesi için hiç kimsenin tabak yapamaması lazım." dedi.

66a2bee505089e4aaa59919c.jpg

Nico'ya, "Düşünce güzel, kiraz tadı alamadık ama çikolatadan. O kadar çok çikolata koymuşsun ki, bir de hafif çiğlik var. Buraya geldiğinde biz bir profiterol yedik, kirazla çok alakası yok" ifadelerini kullandı.

66a2c23005089e4aaa5991a8.jpg

12. YARIŞMACI

MasterChef'te ana kadroya geçen 12. yarışmacı Eda oldu.

Halle Berry'den 20 yıl sonra gelen itiraf! 'Karşı çıkıp meydan okuyamadım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler