Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterChef 3. ve 4. eleme adayı kimler oldu? MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d8cbddeb782cdfa6b81575.jpg

MasterChef Türkiye'nin bu bölümünde; Mavi Takım ve Kırmızı yarışmacıları dokunulmazlık için mücadele etti. Yarışmacılardan ilk etapta; Ciğer Terrine, Karides Kokteyl, Vol- Au- Vent, Chicken Kiev, Steak Diane, Beef Stroganoff, Belle Helene istendi. İkinci etapta Macar Gulaş beklendi. Eleme adayları belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

66d8cbeceb782cdfa6b81577.jpg

Mavi Takım kaptanı Kaan, "4-1 olduğunda takım bitti bu iş diye düşünüyorum ben 'hayır alacağız arkası kuvvetli' dedim. Zaten yerleştirmede de bu şekilde güçlüleri koyarak gittik. Ben de isterdim takıma puan kazandırmayı ama olmadı. Arkada ekip çok sağlamdı. 4-1'de o kazanacağız duygusunu ekibe yansıtabildiysem ve kazandıysak bence iyi yoldayız ve tatlıda bunu yapmamız daha mutlu etti bizi. Rehavete kapılmadan inşallah bugünü de almayı istiyoruz." dedi.

Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı evlendi! Düğünden ilk kareler geldi

66d8cbfceb782cdfa6b81579.jpg

BERİL GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Şefler, Ezgi ile konuşurken Beril'in ağladığını fark etti. Mehmet Şef, ilk defa girecek olmasından ötürü mü böyle duygusal olduğunu sorarken, Beril gözyaşları içinde "Kesinlikle değil şefim. Herkes girecek çıkacak sorun değil. Tabağım çıkmadı yani. Gerçekten onlarla alakalı değil. Kendimle ilgili düşüşteyim şu an umarım güçlü bir şekilde çıkacağım." ifadelerini kullandı.

66d8d21ceb782cdfa6b81599.jpg

İLK TURDA BEKLENEN YEMEKLER

Yarışmacılardan ilk etapta; Ciğer Terrine, Karides Kokteyl, Vol- Au- Vent, Chicken Kiev, Steak Diane, Beef Stroganoff, Belle Helene istendi.

66d8d25beb782cdfa6b8159b.jpg

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı Takım oldu.

66d8d0dceb782cdfa6b8158c.jpg

ELEME ADAYLARI

Mavi Takım'da bireysel dokunulmazlığı kazanan Nevzat, 3. eleme adayı olarak Alper'in ismini söyledi. Arkadaşlarından en fazla oyu alan Muratcan da, 4. eleme adayı oldu.

66d8d0e8eb782cdfa6b8158e.jpg

Nuri Alço'dan Ahu Tuğba açıklaması! 'Cenaze bir haftadan önce gelmez'
Alaca Konağı'nın hanımı ortaya çıktı! Ege Kökenli hanımağa olmaya geliyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler