Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterChef ana kadroya giren 18. yarışmacı kim oldu? MasterChef kim kazandı?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66abfb0170687e0899cb7065.jpg

Şeflerle konuşan Adel, 'Tezgahta bir uğursuzluk olduğunu düşünüyorum artık. İlk gün geldim kebaba şeker attım, ikinci gün tabak veremedim. Burası boş kalsın buraya karanfil bırakalım" dedi. Kaan, Adel'le yer değiştirebileceğini söyleyerek "Tatlı çıkacak zaten geçemeyeceğim. Bari oraya geçerek laneti arttırayım" ifadelerini kullandı. Mehmet de, 'Şefim ben burada durdum da yapabildim mi sanki, ne alakası var' dedi. Yarışmacılar gülmekten kendini alamadı.

'Beni öldürmesi için kiralık katil tutmak istedim!'

66abfb2f70687e0899cb706e.jpg

KAAN'A ŞEFLERDEN YASAK GELDİ

Kaan'ın son dakikalarda aldığı kararların yanlış olduğuna değinen Danilo Şef, 'Kalan 5 dakika aklına herhangi bir fikir gelirse hayır de. Sana son 5 dakika düşünmek yasak' diyerek takıldı. İkili şakayla karışın Kaan'ın son dakikalarda fikir değiştirmemesi konusunda anlaştı.

Sessiz sedasız evlenmişlerdi! Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı'nın bebek beklediği ortaya çıktı

66abfb3b70687e0899cb7070.jpg

"SEVİM İLE KONUŞURKEN TÜRKÇE ÖĞRETMENİMLE KONUŞUYOR GİBİYİM."

Sevim, "Ben mutlu olmak istiyorum. Bu önlüğü alınca çok mutlu olacağım için bir ferahlama geldi. Kaan bana, hissediyorum sen alacaksın dedi. Bir arkadaşım da okunmuş şeker verdi. Arkadaşlarımın desteği çok" dedi. Mehmet şef, " Sevim'le konuşurken Türkçe öğretmenimle konuşuyor gibi ceketi falan ilikleyeceğim. Öyle naif ve düzgün bir Türkçe var ki kendimize bir çeki düzen veriyoruz. Bu şekilde Türkçe konuşan insan sayısı çok az kaldı" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcıya doğum gününde gelen 'ev' darbesi! 'Eşine karşı son hakareti'

66abfb4a70687e0899cb7072.jpg

MEHMET ŞEF'İN TAKINTILI OLDUĞU KONU

Yarışmacılar yemeklerine geçmeden Mehmet Şef, hindi eti konusundaki hassasiyetini belirtti. Şef, 'Evet arkadaşlar senede birkaç gün dışında kullanılmıyor. Beni her zaman takıntılı olduğum bir konu. Hindiyi ben çünkü çok severim. Lezzetli bir üründür." şeklinde konuştu.

Koray Avcı tekne hayatını anlattı! 'Etrafım o kadar kalabalıktı ki'

66abfbb870687e0899cb7077.jpg

18. YARIŞMACI

MasterChef Türkiye 2024’ün ana kadrosuna katılan 18. isim Kaan oldu.

MASTERCHEF ANA KADROYA GİREN YARIŞMACILAR
1- Zeynep

2- Hakan

3- Onur

4- Ümmühan

5- Deniz

6- Çağlar

7- Serhat

8- Alper

9- Ayşe

10- Beril

11- Semih

12- Eda

13- Muratcan

14- Zeynep

15- Nigar

16- Beyza

17- Emre

1- Zeynep

2- Hakan

3- Onur

4- Ümmühan

5- Deniz

6- Çağlar

7- Serhat

8- Alper

9- Ayşe

10- Beril

11- Semih

12- Eda

13- Muratcan

14- Zeynep

15- Nigar

16- Beyza

17- Emre

Ev sahibiyle davalık olmuştu! 'Mobingin hesabını soracağım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler