Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: Masterchef'te 17. yarışmacı kim oldu?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66aaa7b370687e0899cb6d8c.jpg

Yarışmacılardan semizotu ile yaratıcılık tabağı bekleyen şefler beklenmedik tepkiyle karşılaştı. Mehmet, "Ben semizotunu hayatımda hiç ağzıma bile koymamışım. Bizim orada manavlarda satılmıyor. Yeşillik kültürü yok bizim oralarda." dedi. Mehmet şef, 'Bu yarışmada bu tür ürünler çıkacak ne yapacaksın' sorusuna 'Bir şeyler yapacağız' cevabını verdi.

66aaa69d70687e0899cb6d84.jpg

'DOĞAÇLAMA YEMEK YAPAMADIM'

Yarışmacılara kendiyle ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet şef, "Hayatım boyunca doğaçlama yemek yapamadım. Reçete yazıp hatta tabağı çizmeden yemek yapamıyorum. Öyle yapan arkadaşlarımız var ona saygı duyuyorum, emektir ama ben reçeteyi yazıp, tabağı çizip neyi nereye koymadan ben yemek yapamıyorum" ifadeleri kullandı.

Survivor All Star 2024'de sakatlanmıştı! Nagihan Karadere'den sağlık durumuyla ilgili açıklama

66aaa6a770687e0899cb6d86.jpg

'BİR İKİ ARKADAŞIMIN ÇOK ÇABUK DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRÜYORUM'

Mehmet şef, sürekli not alan Deniz'e 4. grup yarışmacı hakkında fikirlerini sordu. Deniz, "Birkaç tane arkadaşım çok çabuk düşüyor. Ben de haftanın başlarında yaşamıştım, ilk iki üç günüm rezildi. Kendimi gösterememiştim. Kendime de çok sinirlenmiştim. Bir iki arkadaşımın çok çabuk düştüğünü görüyorum, düşmesin kimse. Arkada gerekli motivasyonu veriyoruz. Düşmesin kimse. Adel hanımın düştüğünü gördüm, Zeynep hanımın düştüğünü gördüm. Mesela Kerem'in ve Kaan'ın bir şey yapamadıklarına sinirlendiklerini gördüm. Onlar üzülmek yerine sinirleniyorlar. En güzel çalışanlardan birisi Sevim abla, gerçekten ne modunu düşürüyor ne de sinirleniyor. Toparlıyor bir şey yaptığı zaman" dedi.

'Yeni maske, aynı görev' diyerek duyurmuştu! Marvel filminden servet kazanacak

66aaa6b270687e0899cb6d88.jpg

ADEL TABAĞINI YETİŞTİREMEDİ

Şefler süre dolduğu için yarışmacılarda ellerini havaya kaldırmasını istediklerinde Adel tabağı yetiştirememişti. Mehmet şef, 'Senin tabağın nerede?' diye sordu. Adel, 'Şef tabaklayamadım sürem yetmedi. Son 3 son 1 derken hesaplayamadım, bıraktım." cevabını verdi.

Akıma katıldı! Defne Samyeli buz gibi suya girdi

66aaa6be70687e0899cb6d8a.jpg

KULLANDIĞI ÜRÜNÜN İSMİNİ UNUTTU

Zeynep, tabağını sunduğunda Mehmet şef, hangi ürünleri kullandığını sordu. Zeynep bir ürünün ismini bilmediğini söyleyince Mehmet şef, "Böyle mi ilerleyeceğiz? Ben peynirin adını bilmiyorum. Bir tane yeşil yağım var dağılmış. Aslında şu şöyle olacaktı diye mi ilerleyeceğiz." diyerek tepki gösterdikten sonra Zeynep'e tekrardan hamurun içinde ne peyniri olduğunu sordu. Zeynep, 3 çeşit peynir kullandığını birini tadını beğenerek koyduğunu ifade etti. Mehmet şef, 'Biri bilinmeyen peynir diye yazabilir miyim notlarıma?' diye sordu. Zeynep, 'Hayır' cevabını verdikten sonra gidip bakabileceğini söyledi. Mehmet şef istemedi.

Necip Memili'nin tiyatro heyecanı: Harika iş çıkartıyoruz!

66aaaa0370687e0899cb6d94.jpg

17. YARIŞMACI

MasterChef Türkiye 2024’ün ana kadrosuna katılan 17. isim Emre oldu.

MASTERCHEF ANA KADROYA GİREN YARIŞMACILAR
1- Zeynep

2- Hakan

3- Onur

4- Ümmühan

5- Deniz

6- Çağlar

7- Serhat

8- Alper

9- Ayşe

10- Beril

11- Semih

12- Eda

13- Muratcan

14- Zeynep

15- Nigar

16- Beyza

Adriana Lima'nın kızlarıyla alışverişte! Ayça Çağla Altunkaya'nın milyonluk yüzüğü dikkat çekti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler