Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MasterChef Türkiye'de gergin anlar! Beddualar havada uçuştu...

hizmetli

Administrator
Yönetici
6360d9cd86b2454d106aa43b.jpg

Milliyet.com.tr
Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcığınıu üstlendiği MasterChef Türkiye 2022'ye veda eden son isim Tayfun Genç oldu. Elemenin ardından mavi takım kaptanlığını kazanan Görkem Ünal, kırmızı takıma kendisine rakip olarak Fatma Nur Uçar'ı seçti. İkili, sırayla takım arkadaşlarını belirledi. Sevilen yarışmada yeni hafta heyecanı başlarken, çok konuşulan tartışmalara bir yenisi daha eklendi.

'Sende bir gram karakter yok'

"BAŞLADI YİNE AİLEYE"

Şeflerin söz hakkı verdiği Burak Kaya, "Bana laf söylendiği zaman ailemi ve beni izleyen büyüklerimi düşünürüm. Bu durum biraz beni sıkıntıya sokuyor" demişti. Bu sırada Fatma Nur, sıkılmış bir yüz ifadesi ve kısık bir sesle "Başladı yine aileye" sözleriyle tepkisini dile getirmişti. İkili arasındaki gerginlik son bölüme de yansıdı. İşte Somer Şef ve Mehmet Şef'in de dahil olduğu o diyalog...
6360da7986b2454d106aa446.jpg

"BENİM DE ANAM BABAM VAR"

Alıntı Metni
'Hayallerim biraz daha ileri gitmekti'

"BEL ALTI VURMAYA ÇALIŞIYOR"

Alıntı Metni

6360da6786b2454d106aa444.jpg

"HARAM ZIKKIM OLSUN"

Alıntı Metni

6360da5586b2454d106aa442.jpg

'Ne şişmanlığım kaldı, ne görgüsüzlüğüm'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler