Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Masterchef'e veda eden isim belli oldu! Gözyaşlarını tutamadı

hizmetli

Administrator
Yönetici
635ed40386b24724d0ae4a6a.jpg

Kırmızı ve mavi takım üyeleri, bir hafta mutfaktaki mücadelelerini bırakmadı. Ancak peş peşe mağlup olan takım kırmızı oldu. Kırmızı takımdan 6 isim eleme potasında pazar akşamı yarıştı. Masterchef jürisi potada olan Burak Kaya, Serpilay, Tayfun, Yağız, Büşra ve Metin'nden ilk aşamada brüksel lahanası ile yaratıcı ve leziz tabaklar istedi. Rekabetin had safhada olduğu oyun sonunda jüri tabakları değerlendirdi.

Gecenin en başarılı tabağını yapan isim Metin oldu. Somer Şef, 'Kaşık atılacak tabak, hepsi üst düzey." dedi. Metin'den sonra oyunun ikincisi Burak Kaya oldu. Akşamı üçüncü olarak tamamlayan ve Masterchef hayallerine devam eden isim Yağız oldu.

635ed26186b24724d0ae4a63.jpg

Son 3'e kalan Serpilay, Büşra ve Tayfun elenmemek için Somer Şef'in tabağını yaptı. Somef Şef'in tabağını yapmak için yarışmacılara 50 dakika verildi. Yarışmacılar tabağı yaparken oldukça zorlandı. Oyunun birincisi Büşra oldu. Somer Şef, "Büşra bir hatalar oyununda en az hata sende var" dedi. Büşra, "Sevinemiyorum, ikisi de sevdiğim arkadaşlarım" açıklamasında bulundu.

635ed5e086b24724d0ae4a6d.jpg

MASTERCHEF'E VEDA EDEN İSİM AÇIKLANDI

Masterchef'e veda eden isim Tayfun oldu. Serpilay yaptığı açıklamada, 'Son dakikaya kadar Serpilay diyecek sandım Mehmet Şef. Bir daha kalmak istemiyorum." dedi. Tayfun elendiğini öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadı. Midyeyi tabağa koyamayan ve büyük hata yapan Tayfun hayallerine veda etti. Mehmet Şef, "Yapmış olduğun hata affedilemez hataydı. Çok yetenekli arkadaşsın" ifadelerini kullandı.

635ee9e586b24724d0ae4ad9.jpg

Tayfun elendikten sonra yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Şef çok üzüldüm, benim hayallerim biraz daha ileriye gitmekti. Bu mesleğe çocukken başlamıştım, hiç bırakmadım. Sonuna kadar devam edeceğim. Çok geliştirdim burada kendimi, iyi ki varsınız.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler