Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MasterChef'te 3. ve 4. eleme adayları belli oldu! Kıran kırana mücadele

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cf8d94b8459937e3effde7.jpg

Beril takımının ilk günkü performansıyla ilgili, "Gerçekten skor anlamında kötü bir mağlubiyet aldık. Organize olamadığımız konular oldu, hak veriyorum o konuda. Takım arkadaşlarıyla konuşup toplantı yaptığımızda dünü bir yere bırakıp, bugüne çok odaklı bir şekilde geldik" dedi.

66cf8d57b8459937e3effde1.jpg

'NİGAR ABLAYI POTAYA GÖNDERDİĞİM İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM'

Kazandığı dokunulmazlık sonrası Nigar'ı eleme potasına gönderen Onur, "İçeride kendi kendime düşünürken Nigar ablayı potaya gönderdiğim için çok üzüldüm. Arkada kendisiyle de konuştuk ama karşı tarafa baktığımda Zübeyde abla bütün hamur işlerini kendi üzerine almış. Bütün aldığı hamur işleriyle takıma baya katkı sağlayıp, puan kazandırmış. Nigar abla sadece ekmek alınca diğer ürünü de geçmeyince o aklıma geldi." ifadelerini kullandı. Nigar da, Onu bana vermediler. Söyleselerdi o an Nigar abla bize lavaşı açar mısın diye açardım. Zaten hamurları tutmuştum, elimde hamurlarım vardı." diyerek kendini savundu.

'Arka Sokaklar'dan yeni sezona özel tanıtım! 'Haydi biz başlıyoruz'

66cf8d7cb8459937e3effde3.jpg

'BU KADAR FARKLA POTAYA GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYORDUM'

İkinci eleme adayı olan Beyza, "Bu kadar farkla potaya gitmeyi düşünmüyordum. Çünkü 5 tabak vardı. Bir de ben tek başımaydım. Bir tabağı 3 kişi yapanlar oldu ama ben bir şey fark ettim yarışmanın başından beri; son tabak hep akılda kalıyor. Hep son tabak bana gelince ve geçmeyince direk yazılıyorum" dedi.

Özcan Deniz'in ailesinde büyük kriz! Seren Serengil'den yorum gecikmedi

Şefler düello şeklince yarışacak yarışmacılardan kuru fasulye ve pilav istedi. Eşleşmeler ve kazananlar şu şekilde:

Zeynep - Çağlar: Zeynep
Beril - Hakan: Hakan
Şirin - Eda: Şirin
Ezgi - Kaan: Ezgi
Ayşe - Beyza: Beyza
Kerem - Onur: Kerem
Zübeyde - Nigar: Zübeyde
Semih - Muratcan: Semih
Emre - Nevzat: Emre
Akın - Alper: Alper

66cf8d89b8459937e3effde5.jpg

Düelloyu 6-4 Mavi Takım kazandı. Şefler, Zübeyde'nin yaptığı kuru fasulye ve pilavın gecenin en iyisi olduğunu söyledi.

'Ayda alacağım paranın iki katını bir günde kazanmaya başladım!'
Uğur Bilgin'den romantik evlilik yıl dönümü kutlaması! 'Koskoca bir yıl geçmiş'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler