Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber MasterChef'te 5. ve 6. eleme adayları belli oldu! Takım oyununda ağır fark

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d22bfdfe33691c8fb76ce5.jpg

Somer Şef 'Şehzadeler Şehri' Trabzon'u tanıtırken, "5 bin yıla aşkın tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış; Fatih'in fethettiği, Yavuz'un yönettiği, Kanuni'nin doğduğu 'Şehzadeler Şehri' Karadeniz'in incisi Trabzon'dayız." dedi.

66d22d0bfe33691c8fb76ced.jpg

'AYRI AYRI ARKADAŞLARIMI YÖNLENDİRDİM'

Takımı hakkında değerlendirmelerde bulunan Hakan şu ifadeleri kullandı:

Güzelliğine, gezilip, görülecek yerlerine çok aldanmamaya çalıştık amiyane tabirle. Çünkü bu oyunu kazanmamız gerekiyor. Buradaki hiçbir arkadaşımın potaya gitmesini istemiyorum. Ayrı olarak Trabzon çok güzel bizim için, burada çok güzel manzarada yemek yapacağız, bu bizim için ayrı bir motivasyon. Güzel çalıştık dersimize, Karadeniz yemeklerine baktık. Ayrı ayrı arkadaşlarımı yönlendirdim. Eda Karadeniz'deki tatlılara baktı, balıklara Alper baktı. Akçaabat köfteye Nevzat baktı. Aslında bir plan yapıldı. Güzel bir konuşma döndü. Güzel bir enerjimiz var. Başaracağımıza inanıyorum.

Ferdi Tayfur'un kızından çarpıcı iddia: Babam 50 milyon TL istedi

66d22cbafe33691c8fb76cea.jpg

KAZANAN TAKIM

Kırmızı Takım ve Mavi Takım en iyi; Karalahana Çorbası, Hamsikuşu, Kaygana, Somon Şiş ve Hamsiköy Sütlacı yapmak için yarıştı. Oylama sayılırken herkes şok oldu. Kırmızı Takım 30-15 gibi ağır bir farkla galip geldi.

ELEME ADAYI

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Kaan, 5. eleme adayı olarak Zübeyde'nin adını söyledi. Takım arkadaşlarından en fazla oyu alan Nevzat da, 6. eleme adayı oldu.

Ünlü oyuncu 9 yaş küçük rapçiyle otelden çıkarken görüntülendi! 'Aynı anda iki erkeğe aşık'
Bertuğ Özgür Yıldırım ile Ala Tokel ayrıldı! 'Buradan da engellendin koçum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler