Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Masterchef'te haftanın son eleme adayı belli oldu! Beril'in talihsiz anı! Gözyaşlarına boğuldu

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c1063b6244f026b98711d0.jpg

Masterchef'te bir Fransız kafe klasiği vardı. Yarışmacılardan "Kiş" yapmaları istendi. Birbirinden güzel yapılan tabaklar arasından 3. haftayı garantileyen isimler ortaya çıktı. Beril ise büyük bir talihsizlik yaşamadı ve ardından resmen yıkıldı.

66c106966244f026b98711d5.jpg

SOMER ŞEF 'KİŞ'İ BÖYLE DUYURDU

"Bugün bir dünya klasiği var. Bir Fransız kafe klasiği. Genelde kış aylarında daha çok tercih edilir ama yazlık versiyonları da var. Bugün sizden yazlık malzemelerle yapabileceğiniz bir "Fransız kişi" istiyoruz. Soğanlı, kabaklı, çift peynirli bir kiş istiyoruz."

66c106a26244f026b98711d7.jpg

ÜMMÜHAN VE BEYZA ARASINDA GERİLİM

Beyza Ümmühan'a 'her şeye maydanoz olma' deyince ortam bir anda buza kesti. Ümmühan da "Saygını bil. Ben senden büyüğün böyle konuşamazsın, küçüğümsün saygısızlık yapma. Sen bana bu şekilde konuşamazsın. Ben senden yaşça çok büyüğüm" dedi.

66c106ad6244f026b98711d9.jpg

BERİL'İN TALİHSİZ ANI

Beril Kiş tabağını hazırlarken büyük bir talihsizlik yaşadı. Fırından çıkarmaya çalıştığı yemeğini Beril devirince resmen yıkıldı. Gözyaşlarına boğulan yarışmacıyı Somer şef ve arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı.

Beril "Tutamıyorum kendimi, kendimi biraz daha sıksam dışarda ağlayacağım" dedi.

66c106b96244f026b98711db.jpg

MEHMET ŞEF TARTIN DÜŞÜRÜLMESİNE SİNİRLENDİ

Mehmet Şef tartlarını düşüren Beril ve Mehmet'e kızdı: Kusura bakmayın da tartı düşürmeyeceksin, pişireceksin. Burası bir yarışma programı. Sen bu kadar adamın olduğu bir yerde nasıl tartı düşürüyorsun. Onur'a daha fazla kızacağız. Onur tartının yağı azdı ve kızarmadı bile o metalin üzerinde.

66c106c86244f026b98711dd.jpg

İKİNCİ TURDA İNCİR İLE YARATICILIK YAPILDI

İlk turu geçemeyen yarışmacılardan incir ile yaratıcılık yapmaları istendi. Tabaklar arasında sonuncu olan isim 7. gitme adayı olarak belirlendi. Mehmet Şef incir ile ilgili de önemli bilgiler verdi. Mehmet Şef "MÖ 10.000 yılında incir ağacının evcilleştirildiğine inanılıyormuş arkadaşlar. Türkiye dünyanın en büyük incir üretici. 2021 ihracat verilerine göre 330 milyon dolar bir ihracat yapıyormuşuz ve dünyadaki payımız yüzde 43" dedi.

Masterchef'e yeni isim! Ana kadroya katılan kişi belli oldu, Masterchef'te 5. ve 6. eleme adayı belli oldu! Deniz ve Zeynep stüdyoda yüzleşti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler