Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Masterchef'te Mavi Takım kaptanı belli oldu! Mehmet Şef çok kızdı: Siz burayı ne zannediyorsunuz?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ba6bd737446c2415401f1e.jpg

Masterchef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yeni haftaya başlayan yarışmacılar katmer yaparak şeflere beğendirmeye çalıştı. En güzel katmeri yapan yarışmacı Mavi Takım'ın kaptanı olarak seçildi. İşte Masterchef'te merak edilenler...

66ba6bcb37446c2415401f1a.jpg

ZÜBEYDA MASTERCHEF'E DAHİL OLDU

Yedeklerden ana kadroya çıkan Zübeyde MasterChef Türkiye'ye dahil oldu. Zübeyde "Hayalini kurduğum yerdeyim, çok mutluyum, her şey çok güzel çok da güzel karşılandım, güzel bir rekabet olsun" dedi.

66ba6be237446c2415401f20.jpg

LOGONUN ALTINDAKİ "TÜRKİYE" YAZISINI ATLADINIZ

İstenilen katmeri yapmak için mücadele eden yarışmacılar hayli zorlandı. Mehmet Şef de "Hepinizin atladığı bir tek şey vardı. Siz hep Masterchef kelimesine baktınız. Oysa gizli sihir altında yazan kelimedeydi. Siz Masterchef yazısını görünce risotto öğrendiniz, falafel öğrendiniz, fahito öğrendiniz... Akla gelmeyecek şeyler... Bu alttaki yazıyı atladınız, Türkiye'yi okumadınız" dedi.

66ba6e2a37446c2415401f39.jpg

TADIM SIRASINDA GERGİN ANLAR YAŞANDI

Mehmet Şef tek katmer yapan Hakan'a fena kızdı. Mehmet Şef "Diğeri nerde? Sen kaptanlıktan mı kaçıyorsun? Burada kaptanlıktan kaçıp katmer yapmayan varsa bizim geçmiş bölümlerimizi izlesin. Bir kamyon patates çuvalını önüne yığıp nasıl soydurduğumuzu izlesin. Eğer o kafadaysanız... Burası deneme yeri değil yapma yeri. Burada kaptanlıkta herkes dediğimiz sayıyı yapmak zorunda. Ne zannediyorsunuz burayı? Babamızın hayrına seçmedik sizi" dedi.

66ba6c6637446c2415401f2a.jpg

MAVİ TAKIM KAPTANI BELLİ OLDU

Nefis tabaklar hazırlayan yarışmacılar arasından bir kişi Mavi Takım kaptanı olarak belirlendi. Şeflerin değerlendirmesi sonucu kaptan Nevzat oldu. Mavi Takım kaptanı Nevzat, Kırmızı Takım'ın kaptanı olarak Zeynep'i seçti.

66ba6f9037446c2415401f4b.jpg

POTANSİYELİ OLAN BİRİ OLSUN İSTİYORUM

Nevzat karşısına güzel yarışacak potansiyeli olan birini seçmek istiyorum o yüzden "Zeynep diyorum" dedi. Kısa bir konuşma yapan Zeynep "Nevzat Mavi Takım kaptanı oldu, KırmızıTakım kaptanı olarak da beni seçti. Bunun için çok mutluyum. Liderlik ruhum çok gelişmiştir benim zaten. Nevzat'a teşekkür ederim" dedi.

Masterchef'te eleme gecesi! Yarışmaya veda eden ilk isim belli oldu, MasterChef'te ana kadroya giren ilk yedek yarışmacı belli oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler