Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Masterchef'te son bilet: Annem 'Söylemeyeyim üzülürsün' dedi

hizmetli

Administrator
Yönetici
6330060b86b2446d1081936a.jpg

TV8 ekranlarının heyecanlı yarışması Masterchef yeni bölüm ile ekranlara geldi. Ekrana gelen son bölümdeyedek yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Kuru fasulye - pilav etabını geçen altı yarışmacı bir üst tura yükseldi. Yedekler turunun finalinde son 3'e kalan isimler Cenkay, Ayşegül ve Şule oldu.

İlk veda eden isim Ayşegül oldu. Ayşegül'e Danilo Şef'in iş vereceği öğrenildi. Gözyaşlarını tutamayan Ayşegül, "Yeni bir işim olduğu için mutluyum" dedi.

İlginç bir ödül oyunu belirleyen şefler, takımları üçerli gruplara ayırarak yapılan yemeğe kısım kısım devam edilmesini istedi. Heyecanlı takım oyunu ardından Masterchef ödül oyununu kim kazandı, hangi takım soruları gündemdeki yerini aldı.
6330074786b2446d10819371.jpg

"ÇOK MUTLUYUM"

Masterchef'e yedeklerden ana kadroya katılan son isim Şule oldu. Şule yaptığı açıklamada, "Çok teşekkür ederim. İki tane şey söyleyeceğim. Bugün giydiğim tişört kardeşimin tişörtü. Dedi ki, 'abla o tişörtü giydiğin gün çıkacaksın.' İkincisi buraya gelmeden önce annem dedi ki 'Rüya gördüm, giriyorsun.' dedi. Ben 'Kaçıncı giriyorum?' dedim. 'Söylemeyeyim, üzülürsün' dedi. Dedi ki 'Beşinci olarak giriyorsun, en son sen gireceksin' dedi. Yine annemin dediği de çıktı. Çok mutluyum" dedi.
6330081e86b2446d10819381.jpg

MASTERCHEF MASTERCLASS KİM KAZANDI?

Öte yandan MasterChef Türkiye son bölümde oynanan masterclass ödül oyununda en başarılı ürünü çıkaran isim Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından Yağız olarak belirlendi.

MasterChef'te duygu dolu anlar!

ESKİ YARIŞMACILAR SÜRPRİZ YAPTI

MasterChef Türkiye, 22 Ağustos akşamı 48'inci bölümünde, yeni sezon yarışmacılarına önlüklerine bağlamak için stüdyoya gelen eski yarışmacılar sürpriz yaptı.
63300a8886b2446d108193a8.jpg

Ancak aralarında MasterChef 2021'in iddialı yarışmacılarından biri olan ve arkadaşlarıyla yaşadığı polemiklerle adından söz ettiren Hamza Mercimek'in olmaması dikkat çekti. Sağlık sorunu yaşadığı ortaya çıkan Hamza, stüdyoya görüntülü olarak bağlandı.

"ÇOK ZOR BİR DURUM"

Yaşadıklarını anlatan Mercimek, "Çok zor bir durum. Yaklaşık iki ay önce yan ağrılarımdan dolayı acile gittim ve hemen diyalize bağlayacaklarını söylediler. Yaklaşık bir ay hastanede yattım ve böbreklerimi maalesef kurtaramadık. İki böbreğim de iflas etti. Şu an haftanın üç günü diyaliz tedavisi alıyorum" dedi.

Hamza sözlerine; "Çok zor bir şey ama tedavisi olan bir şey. Annem beni doğurdu, annem bana can verecek. Böbreğinin birini bana veriyor. Ameliyat hazırlıklarına başladık. İnşallah güzel olacak" diye devam etti.
63300a4786b2446d108193a6.jpg

"BENİM GÜÇLÜ VE GÜZEL KARDEŞİM"

MasterChef jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu da Hamza Mercimek ile çekilen bir fotoğrafını, sosyal medya hesabından paylaşarak "Acil şifalar benim güçlü ve güzel kardeşim. Yanındayız" mesajını yazdı. MasterChef 2021 yarışmacılarından Araz Aknam, Emre Büber ve Burcu Önal da arkadaşlarına destek paylaşımlarında bulundular.
63300a3586b2446d108193a3.jpg

MasterChef'e Fatma Nur'un hatası damga vurdu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler