Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Matthew Perry: Güzel ve zeki Julia Roberts'tan ayrıldım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6355351a86b2441164dc0266.jpg

Tüm dünyada sevilen 'Friends' dizisinin 'Chandler Bing'i Matthew Perry, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ve alkol bağımlılığının neredeyse hayatına mal olduğunu anlattığı detaylı bir röportaj vermişti. 53 yaşındaki yıldız People'a konuşarak; uyuşturucu madde içeren bir ilaca olan bağımlılığı nedeniyle 49 yaşındayken kalın bağırsağının patladığını, iki hafta komada kaldığını ve aylarca hastanede yattığını açıklamıştı.

"GENELDE KİMSE CANLI ÇIKMAZ"

Perry, gastrointestinal perforasyon (sindirim sisteminin delinmesi) geçirdikten sonra dokuz ay kolostomi torbası kullanmak zorunda kaldığını, midesinden toplam kez 14 ameliyat geçirdiğini ve bağımlılıktan kurtulmak için 15 defa rehabilitasyona gittiğini söylemiş ve eklemişti:

Alıntı Metni

6355323c86b2441164dc024e.jpg

DailyMail'de yer alan habere göre; 24 yaşında rol alamaya başladığı 'Friends' dizisinde alkol probleminin ortaya çıkmaya başladığını söyleyen ünlü isim, o sıralar bununla baş edebildiğini fakat 34 yaşına geldiğinde 'bir sürü belaya bulaşmış' olduğunu belirtmişti.

"BU DURUMU PENGUENLERE BENZETİYORUM"

Tamamen 'ayık' olduğu 9'uncu sezonda Emmy'nin Komedi Dalında En İyi Aktör ödülüne aday gösterilen Perry, 'Friends' kariyerinin bir noktasında, günde 55 tane uyuşturucu madde içeren ilaç aldığını ve 58 kiloya düştüğünü, ancak 'nasıl duracağını bilmediğini' itiraf etmişti. Hastalığın giderek kötüleştiğini ve ilerlediğini anlatan Matthew, dizideki rol arkadaşlarının 'anlayışlı ve sabırlı olduklarını' kaydetmişti:

Alıntı Metni
Friends yıldızı Matthew Perry, anılarını kitap haline getirecek

BAĞIMLILIĞI NASIL BAŞLADI?

Perry, 1997'de bir jet-ski kazası geçirmiş ve iyileşme sürecinde kendisine güçlü bir ağrı kesici ilaç verilmişti. Bu da sonunda uyuşturucu bağımlılığıyla yıllarca süren bir savaşa dönüşmüştü.

Oyuncu, bağımlılığıyla ilgili; "Amacım bu ilaçlar yüzünden bir sorun yaşamak değildi. Ama en başından beri bana hissettirdiklerini sevdim ve daha fazla almak istedim" ifadelerini kullanmıştı. Yaşadıklarının ardından artık sağlıklı olduğunu belirten aktör, ne kadar süredir 'ayık' olduğunu ise paylaşmamayı tercih etmişti.

6355324a86b2441164dc0251.jpg

ROBERTS'TAN 'CHANDLER BING' ŞARTI

Tüm bunların ardından Matthew Perry, 'Friends' dizisine konuk oyuncu olarak katılan Julia Roberts'ı yüzlerce faks mesajıyla nasıl etkilediğini anlattı ve güzel oyuncuyu, onun kendisini bırakmasından korktuğu için terk ettiğini itiraf etti.

53 yaşındaki Perry, 'Pretty Woman' aktrisiyle romantizmlerinin 1995 yılında, ünlü isimle dizinin bir bölümünde rol alması için görüşülmesinden sonra başladığını açıkladı. Yapımcılar, Roberts'ın ancak Perry'nin karakteri olan 'Chandler Bing' ile bir hikayede yer alabilmesi halinde konuk rolü alacağını söylemesinin ardından, aktörün onunla iletişime geçmesini istediler.

'Julia Roberts ile 80'inci denemede öpüşebildik!'

"ÜÇ DÜZİNE KIRMIZI GÜL GÖNDERDİM"

Matthew, bunun üzerine Julia Roberts'a çiçek gönderdiğini anlattı ve; "Ona üç düzine kırmızı gül gönderdim ve karta, 'Diziye katılma ihtimalinden daha heyecan verici olan tek şey, sonunda sana çiçek göndermek için bir bahanem olmasıydı' yazdım. Julia sadece dizide rol almayı kabul etmekle kalmadı, aynı zamanda bana hediye de gönderdi. Bana bir sürü simit aldı" ifadelerini kullandı.

DailyMail'de yer alan habere göre; Julia'nın 'Friends'in ikinci sezonunun bir bölümünde yer almayı kabul etmesi, aktris Fransa'da bir film üzerinde çalışırken Perry'nin günlük fakslar aracılığıyla gerçekleştirdikleri, 'üç aylık flört' olarak tanımladığı bir şeye yol açtı.

6355344686b2441164dc0256.jpg

"ON SEFERDEN DOKUZUNDA MESAJ GELMİŞ OLURDU"

Yakında çıkacak olan otobiyografisi 'Friends, Lovers And The Big Terrible Thing'de Perry, şöyle yazdı:

Alıntı Metni

6355345086b2441164dc0258.jpg

"YETERLİ DEĞİLDİM"

Matthew Perry ve 55 yaşındaki Julia Robers sonunda aşk yaşamaya başladı; ancak aktör, meslektaşını dizide rol almasının üzerinden iki ay geçmesinin ardından terk etti. Ünlü isim, güzel oyuncudan ayrılmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Perry, yaşananlardan 5 yıl sonra kendisi rehabilitasyondayken, Roberts'ın 'Erin Brockovich'teki rolü için Oscar almasını izlediğini de itiraf etti.

Matthew Perry’nin son hali şaşırttı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler