Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Mehmet Ali Erbil, Kerem Bürsin'e sert çıktı! 'Saygısızlıktan da öte terbiyesizlik'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1defd6244f026b986dc94.jpg

Altın Küre Ödülleri'nin Global İkon Ödülü, bu yıl ilk kez verildi ve ödül, ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone’a takdim edildi.

Tören, 2 Ağustos'ta Bodrum’da gerçekleştirildi ve sunuculuk görevini oyuncular Kerem Bürsin ile Büşra Pekin üstlendi. Ancak, Bürsin’in sahnedeki performansı, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'i kızdırdı.

milliyet.jpg

SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ

Bürsin’in sahnedeyken ellerini cebine sokması, Mehmet Ali Erbil’in tepkisini çekti. “Beyaz Magazin” programına telefonla bağlanan ünlü şovmen, genç oyuncuyu sert sözlerle eleştirdi.

66b1dfa26244f026b986dc9b.jpg

Mehmet Ali Erbil 'hırsız damat istemem' demişti! Kızı Yasmin Erbil'den yanıt gecikmedi

"KENDİNE OLAN GÜVENSİZLİĞİ"

Erbil, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"OYUNCULUK YAPTIĞINI MI SANIYOR"

Mehmet Ali Erbil, sunuculuğunu eleştirdiği Bürsin’in oyunculuğunu da beğenmediğini belirtti. Erbil, “Bir tek İngilizce ile bu iş oluyor mu? Oyunculuğu görüyorsunuz. Yarım yamalak, Amerikanvari Türkçesiyle oyunculuk mu yaptığını sanıyor?” diye konuştu.

milliyet.jpg

Gülseren Ceylan'dan Mehmet Ali Erbil'e olay sözler! 'Dedeme masaj yapıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler