Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Mehmet Dinçlerler'den '3 milyon TL'lik yüzük' açıklaması!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63981c0d86b24a4868efa355.jpg

Hadise ile evliliği sadece beş ay süren Mehmet Dinçerler, ünlü şarkıcıya hediye ettiği 3 milyon TL değerindeki yüzüğün sahte olduğu iddiasına ilk kez yanıt verdi. A Para’da yayınlanan 'Yıldızlı Sohbetler' programına konuk olan iş insanı, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

"İLİŞKİYİ YIPRATMAK İÇİN YAPILDI"

Alıntı Metni

63981c3d86b24a4868efa357.jpg

"EŞYALARIN PEŞİNDE KOŞMADIM"

"Boşandıktan sonra robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri aldın mı?" sorusuna da cevap veren Dinçerler, "Hayatım boyunca ufak tefek şeylerin peşinde koşan biri olmadım. Maddiyat ve eşyaların peşinde koşan bir süreç yaşamadık" ifadelerini kullandı.

Hadise makyajsız pozlarını paylaştı , Hadise'den rekor! İki reklamla milyonlarca TL kazandı

"HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM"

Ünlü iş insanı, geçmişte attığı, boşanma döneminde magazin gündemine bomba gibi düşen tweet’leri için özür diledi: Cahilceydi. Çok küçük yaşta attığım saçma sapan şeylerdi. Herkesten özür dilerim.
63981c4786b24a4868efa359.jpg

YÜZÜĞÜ SATIP, PARASINI HAYVAN DERNEKLERİNE Mİ BAĞIŞLADI?

geçtiğimiz ay Hadise'nin yüzüğünün replika olduğu belirtilmişti. İddiaya göre; değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü satmak isteyen şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise'nin replika yüzüğüne, 10 bin euro değer biçilmişti. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.
63981cf786b24a4868efa363.jpg

Öte yandan Mehmet Dinçerler’in evli oldukları dönemde Hadise’ye, "3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et" diyerek, baskı yaptığı da basına yansıyan haberler arasında yer almıştı.

Seren Serengil: Hadise'yi paket yaptık!, Hadise ve Demet Özdemir'in benzer tarzı gündem oldu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler