Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Mehmet Yalçınkaya'dan yürek yakan baba itirafı! 'Rüyamda görmek için yalvarıyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c5ca3a1a3d381f9acb96ff.jpg

Temmuz 2020'de Bolu'da tedavi gören babası Seyfettin Yalçınkaya'yı kaybeden Mehmet Yalçınkaya, "Babam öldüğünde 'Acaba üzülecek miyim?' derdim kendime. Onu çok severdim içten içte ama çok az zaman geçirdiğim ve uzak kaldığımız için babamla ilgili üzülür müyüm diyordum. Öyle değilmiş. Nasıl yandım!" şeklinde konuştu.

"BENİM İÇİN ÇOK KÖTÜ TRAVMA"

'MasterChef Türkiye' yarışmasının ünlü jürisi, "Çok özlüyorum. Babamı bu kadar özleyeceğimi bilseydim, babama daha çok sarılırdım, daha çok koklardım. Bu benim için çok kötü travmadır. Bir insan aile büyüklerine, ne kadar çalışırsa çalışsın niye zaman fazla harcayamaz? Dolayısıyla, babam öldüğünde üzülür müyüm diyen Mehmet, şu an rüyasında görmek için yalvarıyor" itirafında bulundu.
65c5cb941a3d381f9acb9719.jpg

Mehmet Yalçınkaya’nın babası son yolculuğuna uğurlandı

"İNSANLIĞIMDAN ŞÜPHE ETTİM"

Alıntı Metni

65c5cad31a3d381f9acb970c.jpg

"HAYATI SORGULAMAYA BAŞLADIM"

Mehmet Yalçınkaya, deprem bölgesinde yaşadıkları hakkında, "Bir tane beyefendi uzakta bekliyor, çekingen. 2Siz niye bekliyorsunuz almıyorsunuz' dedik, 'Ben isteyemem. Bir fabrikam vardı yıkıldı, altı katlı evim vardı, altında dört Mercedes arabam vardı. Bugün size pirinç istemeye geldim' dedi. Bunu gördüm. Hayatı sorgulamaya başladım. Fabrikası olan bir adam, evleri arabaları var, sabahleyin 5.30'da adamın cebinde 10 lira yok! Bunu gördüğünüz an her şeyi sorguluyorsunuz. Bunu görünce 'Boş ver kardeşim!' diyorsun" ifadelerini kullandı.
65c5caae1a3d381f9acb9709.jpg

Mehmet Şef görme engelli depremzedeye MasterChef önlüğü giydirdi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler