Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Melek Mosso: Annem benim şansım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65dc8bc8530cb6da5d81efd9.jpg

Ekim 2023'te evlendiği Serkan Sağdıç'la çıktığı Maldivler tatilinde paylaştığı dans videosuyla ilgili Melek Mosso, "Uzun zamandır dans etmediğimi fark ettim, yaşamadığım duyguları hissettiğim, karı koca güzel vakit geçirdiğimiz bir tatil oldu" dedi.

"ANNEMİN UĞURUNA İNANIYORUM"

Konser repertuarına annesinin istediği şarkıları da koyduğunu belirten Mosso, "Annem benim şansım, onun uğuruna inanıyorum. Beni insanların gönlünde değerli hissetmesinin yegane sebebi annemdir. Albümde 'Badem' şarkımı okumamı istedi, kabul ettim. Hatta albümün ismi de 'Badem' olacak" şeklinde konuştu.
65dc88b6530cb6da5d81efc0.jpg

Melek Mosso ile annesi Hatice Mosso aynı sahnede

DOĞUM GÜNÜ İTİRAFI: BURNUNDAN GETİRİRİM!

Sevgililer Günü'nü toplantıyla geçirdiğini dile getiren 35 yaşındaki şarkıcı, "14 Şubat'a çok takılan biri değilim ama doğum günü benim için çok önemlidir. Hediye isterim, sürpriz beklerim, eğer istediğim gibi olmazsa herkesin burnundan getiririm böyle iğrenç biriyim" diyerek kahkaha attı ve eşinin doğum gününde zorlandığını söyledi.
65dc8817530cb6da5d81efb3.jpg

ANLAMLI HAREKET

Düğününde konser vererek elde edilen gelirle depremzede çiftlerin evlenmesine destek olan Melek Mosso, "İki tatlı çiftimizin yuva kurmasına destek olduk. Böyle güzel şeylere vesile olduğum için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.
65dc8829530cb6da5d81efb7.jpg

'Akrabalarım beni bulmasın diye soyadımı değiştirdim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler