Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Melike Şahin sessiz kalmadı! Narin'in acısı nedeniyle sahnede gözyaşı döktü

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dea70b37446c241540af1f.jpg

Melike Şahin, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda verdiği konsere, yakında yayınlamayı planladığı yeni albümü 'Akkor'da yer alan 'Ortak' ile başladı.

"Dördüncü sezondur Harbiye'de beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bu geceyi de unutulmaz konserler listesine ekleyelim istiyorum. Eve dönüp yastığa başınızı koyduğunuzda umarım beni hatırlarsınız" diyerek konuklarına seslenen sanatçı; 'Nasır', 'Pusulam Rüzgar' ve 'Diva Yorgun' gibi şarkıları arka arkaya seslendirdi.
66dea74437446c241540af28.jpg

NARİN İÇİN GÖZYAŞLARI

Güne tüm Türkiye'yi yasa boğan minik Narin'in vefat haberiyle başladığını söyleyen Melike Şahin, yaşadığı büyük üzüntüyü dile getirirken, gözyaşlarına hakim olamadı.

Ünlülerden Narin Güran mesajları: Nasıl kıydınız nasıl!

"SANA SORMAYACAĞIM NE ZAMAN AĞLAYIP AĞLAMAYACAĞIMI"

O anlarda seyircilerin arasından bir kişinin "Ağlama" diye seslenmesi üzerine Şahin, "Sana sormayacağım ne zaman ağlayıp ağlamayacağımı. Kimseye sormayacağım" karşılığını verdi.
66dea7e437446c241540af30.jpg

Diyarbakır’da 21 Ağustos’tan bu yana aranan Narin’in cansız bedeni köye 1.5 km uzaklıkta Eğertutmaz Dere yatağında bulundu. Üzeri taşla örtülmüş bir çuvalın içinde bulunan küçük kızın, boynundaki izlerden boğularak öldürüldüğü belirlendi.
66dea73537446c241540af26.jpg

AYŞEGÜL ALDİNÇ SÜRPRİZİ

Melike Şahin, sahnesine hayran olduğu Ayşegül Aldinç'in konuk olmasıydı. İkili, 'Beni Hatırla' ve 'Sorma' şarkılarını birlikte seslendirdi. Aldinç, duruşuna ve yorumuna hayran olduğunu söylediği Şahin hakkında, "Siz kimi seveceğinizi zaten biliyorsunuz" dedi.
66dea74737446c241540af2a.jpg

Narin'in otopsisinde korkunç detaylar! Cenaze yakınlarına teslim edildi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler