Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Melisa Döngel, Galatasaraylı Barış Alper Yılmaz ile birlikte mi? Açıklama geldi

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cc895d721699be74eab82b.jpg

'Bizim Hikaye', 'Elif', 'Sen Çal Kapımı', 'Aşk Mantık İntikam', 'Dünyayla Benim Aramda' ve 'Barbaros Hayreddin: Sultan Fermanı' gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Melisa Döngel, dün gece Kuruçeşme'deki bir etkinliğe katıldı.

Aşk hayatıyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk yaşadığı" iddiasına cevap verdi.
65cc896d721699be74eab831.jpg

Tuğba Ekinci'den Melisa Döngel'e: Beynini patlatmamışlar!

"BEN FENERBAHÇELİYİM"

"Hayatımda kimse yok, keşke birisi olsa" diyen Döngel, "Kendisini tanımıyorum bile. Öyle bir aşk haberi doğru değil. Ben Fenerbahçeliyim. Çok koyu bir taraftar değilim ama takım tutmak adı altında söylerseniz Fenerbahçe taraftarıyım" sözlerinin ardından gülümsedi.
65cc8976721699be74eab833.jpg

"SONSUZ SEVGİYLE GELENE KOŞARIM"

Aşka kapılarını sonuna kadar açtığını dile getiren oyuncu, "Aşk kadınıyım diyebilirim ama aday yok. Duygusal bir kadınım. Aşka ve sevgiye önem veririm. Bana sonsuz bir sevgiyle gelirse birisi, ben de ona koşarım" ifadelerini kullandı.
65cc89a6721699be74eab836.jpg

Melisa Döngel'den şaşırtan güzellik tüyosu: Basur kremi sürün!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler