Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Melisa Döngel ve Sergen Yalçın arasındaki aşk iddalarına yanıt geldi...

hizmetli

Administrator
Yönetici
669e1e5a05089e4aaa595dc2.jpg

Rapçi Sefo'dan ayrılan Melisa Döngel'in (24), gönlünü Sergen Yalçın'a (51) kaptırdığı iddia edilmişti. Alaçatı'da birlikte tatil yaptıkları söylenen ikilinin, yaş farkı da gündeme damga vurmuştu.

İddiaların ardından Sefo, Instagram hesabından kusma emojisiyle paylaşım yapmıştı.

669e1c7a05089e4aaa595da8.jpg

"TOPLANTI YAPTIK"

Melisa Döngel, son olarak önceki akşam Bebek'te objektiflere takıldı. Ünlü isim, gazetecilerle konuşarak menajeri ve arkadaşlarıyla birlikte yemek yediklerini söyledi.

669e1caf05089e4aaa595dac.jpg

"Şahsımıza ait yeni projelerimizin bir toplantısını yaptık. Yaz devam ediyor o yüzden yaz sonrası için net bir şey konuşamıyorum" diyen oyuncu, "Okuduğum projeler var şu an en doğru şekilde değerlendirmeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

669e1cdd05089e4aaa595db3.jpg

"ONLAR ESKİ FOTOĞRAFLARIMDI"

Döngel, geçtiğimiz haftalarda yaptığı tatil paylaşımları hakkında, "Ben çalıştım, sinema filmi çektik. Onlar benim eski fotoğraflarımdı. Bir iki kez minnacık tatil yaptım. Orda bir sürü fotoğraf çektim onları paylaşıyorum" diyerek güldü.

669e1cfa05089e4aaa595db7.jpg

Döngel, aşk soruları karşısında ise şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

669e1d0605089e4aaa595db9.jpg

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Röportajdan sonra taksi bekleyen güzel oyuncu, bütün bakışları üzerinde toplamayı başardı.

Melisa Döngel: Bazı aşk haberleri rahatsız ediyor, hepimiz evleneceğiz bir gün!
Sergen Yalçın ile barıştığı iddia ediliyordu! Melisa Döngel'den 'aşk' itirafı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler