Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Melisa Döngel'in bir kadınla kavga ettiği görüntüler ortaya çıktı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
632310fc86b2452b0002c79f.jpg

Geçtiğimiz aylarda Arnavutköy'de görüntülenen Melisa Döngel, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etmişti. Kariyeriyle alakalı konuşurken; "Gelen eleştirileri umursuyorum" diyen Melisa Döngel, "Eleştiriye açık bir sektörde iş yapıyoruz, insanların eleştirileri benim için çok önemli. Kötü eleştirileri de pek takmamaya çalışıyoruz, hayatımıza devam edebilmek için” şeklinde konuşmuştu.

"O ÇIPLAK DEĞİLDİ"

22 yaşındaki güzel, 3.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı iddialı paylaşımlarla ilgili olarak, "Straplez bir fotoğraf paylaştım, dediğim gibi insanların görüş açısı. Yanlış yorumlanmış. Çıplak fotoğraf gördük hepimiz daha önce, o çıplak değildi” diyerek kahkaha atmıştı.

63230db486b2452b0002c78c.jpg

MELİSA'NIN BODRUM TATİLİ

Geçtiğimiz haftalarda kız arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yapan oyuncu, Instagram hesabından bikinili pozlarını paylaşmayı ihmal etmemişti. Eğlenceli kişiliğiyle bilinen Döngel, daha sonra kız arkadaşıyla havuzda dans ettiği anları yayınlamıştı.

Melisa Döngel yeni imajıyla herkesi şaşırttı!

Döngel, ardından da Torba'da kaldığı otelin iskelesinde görüntülenmişti. İskelede neşeli tavırları ile dikkat çeken Döngel denizin tadını çıkarmıştı. Denize doymak bilmeyen Döngel bu kez Yalıkavak'ta jet-ski keyfi yapmıştı. Güzel oyuncunun ustalıkla kullandığı jet-ski ile bir hayli keyifli olduğu gözlenmişti.

"OLABİLİR DE, OLMAYABİLİR DE"

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Melisa Döngel, bu kez de skandal bir olayla gündeme geldi.

63230f0386b2452b0002c792.jpg

Geçtiğimiz günlerde sokak ortasında bir kadınla saç saça baş başa kavga kavga ettiği iddiaları sorulan oyuncu, "Olabilir de, olmayabilir de" diye gazetecilere cevap vermişti.

22 yaşındaki Döngel’in bir kadınla kavga ettiği görüntüler, önceki akşam sosyal medyada gündem oldu. Melisa Döngel'in Arnavutköy'de bir kadını saçından çekerek sürüklemeye çalıştığı anlar kameralara böyle yansıdı.

'Kapatın kameraları!'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler