Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Merve Oflaz: Benim için en özel yer Bali!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bb2f46763f277308da2372.jpg

Spora ve sağlıklı yaşama olan tutkusuyla bilinen, 'Survivor Türkiye'nin ilk kadın şampiyonu Merve Oflaz (36), MAG dergisinin ağustos sayısına konuk oldu.

"HER ŞEY DENGE MESELESİ"

"Hem eğlenmeyi hem de yoga yaptığım için sakinliği çok seviyorum” diyen oyuncu, “Yoga beni zaman içinde sakinleştirdi. O yüzden 'ikisini bir arada yaşayabileceğim bir tatil hayalim' diyebilirim. Her gün kalkıp spor, kiteboard ve yoga yaparak güne devam etmek, kitap okumak, müzik dinlemek ve arada dans edip eğlenmek. Hem eğlencenin hem sakinliğin bir arada olduğu tatiller hayalim ve genelde de bunu başarabiliyorum. Her şey denge meselesi" açıklamasını yaptı.
66bb2f1b763f277308da236e.jpg

Merve Oflaz dans videosuna gelen yoruma ateş püskürdü!

"ÇEŞME İKİNCİ EVİM"

Türkiye’de Çeşme’nin kendi için bir numara olduğunu söyleyen ünlü isim, "İkinci evim burası. Bodrum’u da seviyorum ama benim için Çeşme birinci sırada" ifadelerini kullandı.
66bb2f17763f277308da236c.jpg

"BALİ'DE YAŞAMAK İSTİYORUM"

Alıntı Metni

66bb2f2e763f277308da2370.jpg

Merve Oflaz ile Kızım'ın deniz keyfi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler