Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Meryem Uzerli'den kızı Lily Koi'ye 'Maşa ile Koca Ayı' temalı doğum günü!

hizmetli

Administrator
Yönetici
659cda8b2d16abe7d9d1aec0.jpg

Şubat 2014'te Can Ateş'le olan birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara'nın doğumu ile ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Ocak 2021'de Lily Koi'yi kucağına almıştı. Uzerli, Lily Koi'nin babasını hayranlarıyla hiç tanıştırmamıştı.

Geçtiğimiz sene Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında moderatörlüğünü Ömür Sabuncuoğlu'nun yaptığı söyleşiye konuk olan oyuncu, "Her gün 'Yaşasın, ben ünlü biriyim' diye sabahları uyanmıyorum" diyen iki çocuk annesi Uzerli, "Normal bir yaşantım var. Kızımı okuldan alıp, ev işleriyle de uğraşan biriyim" açıklamasını yapmıştı.

659cd9502d16abe7d9d1aeb8.jpg

'MAŞA İLE KOCA AYI' TEMALI PARTİ

40 yaşındaki Uzerli, son olarak kızı Lily Koi'nin üçüncü yaş günü için düzenlediği partiyle gündeme geldi. Lily Koi'ye 'Maşa ile Koca Ayı' temalı bir doğum günü organize eden Meryem Uzerli, kızı için Maşa kılığına girdi.

659cd9ec2d16abe7d9d1aeba.jpg

Güzel oyuncu, kızının doğum gününde çekilen kareleri, "Doğum günün kutlu olsun kalbim. Hepimiz seni çok ama çok seviyoruz" notuyla 7.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

659cd9f42d16abe7d9d1aebc.jpg

"ÇOK TATLISINIZ"

Ünlü ismin kısa sürede 200 binden fazla beğeni alan gönderisine; "Meryem gerçekten de Maşa'nın büyümüş hali gibi görünüyor", "Doğum günün kutlu olsun Lily Koi!" ve "Çok tatlısınız" gibi 3 bine yakın yorum yaptı.

Doğum günü pozları gündem oldu! 'Sondaki fotoğraf Hürrem Sultan havası veriyor'
Meryem Uzerli yüzüne yaptırdığı son işleme 200 bin TL ödedi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler