Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Metin Yıldız: Eşim traktör lastiğine aşerdi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d4ae4d530cb6da5d81cbb3.jpg

'Çok Güzel Hareketler' programı ile şöhreti yakalayan Metin Yıldız ile Ceylan Yılmaz, 2021 yılında dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz ay müjdeli haberi veren çift, çocuk beklediklerini duyurmuştu.

"OĞLUMUZ OLACAK"

Beyoğlu'nda gerçekleşen bir etkinliğe katılan çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 4,5 aylık hamile Ceylan Yılmaz, "Çocuğumuzun cinsiyetini öğrendik. Aslında kız olmuş, erkek olmuş önemli değil. Sağlıklı olması, bu vatana layık bir evlat olması önemli. Bir oğlumuz olacak, sevinçliyiz" şeklinde konuştu.
65d4af55530cb6da5d81cbbf.jpg

Metin Yıldız'dan 'boşanma' açıklaması! 'Her evlilikte olan şeyler'

"SAVAŞ TANRISININ ADINI VERDİK"

Oğlumuzun ismini de koyduk şimdiden. Adı Aşil, savaş tanrısının ismini koyduk. Atatürk, Çanakkale Savaşı'ndan sonra bir açıklama yaptı. 'Truva'nın intikamını aldım' dedi. Biz de Truva'nın intikamını alsın diye Aşil koyduk.
65d4af5e530cb6da5d81cbc1.jpg

"NEREDEN BULAYIM SANA TRAKTÖR LASTİĞİNİ?"

49 yaşındaki oyuncu, "Ceylan Hanım aşeriyor mu, sizden neler istedi?" sorusuna, "Gece uyuyorum, 'Metin kalk' dedi. 'Ne oldu canım?' diye sordum. 'Canım lastik çekti' dedi. Ya İnsanın canı yeşil erik, karpuz, incir falan çeker. Valla bunun canı traktör lastiği çekti. 'Cihangir'de oturuyorum nereden bulayım sana traktör lastiği? Yat canım, yat' dedim" sözleriyle herkesi güldürdü.
65d4af65530cb6da5d81cbc4.jpg

Metin Yıldız: 2024'e yeni bir tarzla gireceğim, karımın tarzı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler