Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Miniklerden yaralı madencilerin ailelerine ziyaret

hizmetli

Administrator
Yönetici
634eff9086b24465fc028a71.jpg

24 ilkokul öğrencisi çizdikleri resimleri ve çiçekleri, yaralı madenci Taner Şen’in dayısı Tayfun Kayhan ve yaralı madenci Ayhan Akgül’ün ağabeyi Kenan Akgül’e teslim etti.

‘Duyunca çok üzüldük’

Öğrencilerden 8 yaşındaki Aslınur Uğurlu, “Madencilerin acılarını paylaşmak için böyle giyindik. Resimlerimizle acılarını biraz dindirmek istedik. İlk duyduğumda çok üzüldüm” dedi.

Sınıföğretmeni Ekrem Mustafa Çakır ise ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Sosyal Bilgiler dersimizde empati konusunu içselleştirmek adına, kendimizi onların yerine koymak, bir nebze acılarını paylaşmak için buradayız.”

‘Baret görünce duygulandık”

Taner Şen’in dayısı Tayfun Kayhan, “Bir madenci olarak çocuklara çok teşekkür ediyorum. Bizim için moral ve motivasyon oldu. Taner Şen’in sağlık durumu stabil. Çocuklarda bareti görünce çok duygulandık” diye konuştu.

Yaralı madenci Ayhan Akgül’ün ağabeyi Kenan Akgül, “Çocuklarınsürprizi gurur verici. Bu çiçekleri ve resimleri hastalarımıza uyanırlarsaellerimle vereceğim” dedi. DHA

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler