Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Müge Boz karnı burnunda spor yaptı! 'Pilates bana çok iyi geliyor'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d435e41a3d381f9acbc71d.jpg

13 Haziran 2019'da basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona'da evlenen oyuncu Müge Boz, kızı Vina'yı aynı yıl kasım ayında kucağına almıştı. Geçtiğimiz sene katıldığı bir etkinlikte "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna içtenlikle cevap veren Boz, "Evet ikinci çocuk istiyorum. Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem" demişti.

Mutlu birliktelikleri süren Müge Boz ile Caner Erdeniz'den müjdeli haber ise geçtiğimiz ay gelmişti. Boz, ikinci kez anne olacağın; "Size bir haberimiz var" notuyla duyurmuştu.

65d434c91a3d381f9acbc715.jpg

"CİNSİYETİ DOĞUMA KADAR ÖĞRENMEYECEĞİZ"

Geçtiğimiz günlerde ise Nişantaşı'nda görüntülenen ikiliden 39 yaşındaki Boz, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

65d435091a3d381f9acbc717.jpg

"PİLATES BANA ÇOK İYİ GELİYOR"

Müge Boz, son olarak 896 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Hesabının hikayeler bölümünden karnı burnunda bir pozunu yayınlayan ünlü isim, "Şimdilik her şey yolunda... Pilates bana çok iyi geliyor" mesajıyla yayınladı.

65d435131a3d381f9acbc719.jpg

Ardından pilates yaptığı anları da takipçileriyle paylaşan oyuncunun pozları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İkinci bebeğine hamile Müge Boz: Ufak bir göbiş!
Müge Boz müjdeli haberi duyurdu! İkinci kez anne oluyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler