Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Murat Dalkılıç'tan Merve Boluğur açıkaması! 'Çocuk sahibi olmak istemedi'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d0c3ec721699be74eaca51.jpg

Eser Yenenler'in programına konuk olan Merve Boluğur, "Çok mutlu bir yuvam olsun istedim. Bir tane tatlı erkek çocuğum olsun istedim" açıklamasıyla adından söz ettirdi.

2015–2017 yılları arasında Boluğur ile evli olan Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından peş peşe videolar yayınladı ve dikkat çeken sözler sarfetti.
65d0c3b2721699be74eaca49.jpg

100 milyon TL'lik teklif! 'Merve uçmak istiyor, uçuş da bir yere kadar'

"ESKİ KARIM BENDEN BAHSETMİYOR"

Alıntı Metni

65d0c3c2721699be74eaca4b.jpg

Boluğur, 2022 yılında Dj Mert Aydın ile nikah masasına oturmuş, sadece 53 gün sonra tek celsede evliliğini sonlandırmıştı.

"FİLM BİTELİ ÇOK OLDU"

Şarkıcı Murat Dalkılıç, "Bunları konuşmak için üstünden çok fazla zamna geçmedi mi? ben hatırlamıyorum siz hatırlıyorsunuz. Bir mutlu son bekliyorsunuz, gayet normal karşılıyorum ama film biteli çok oldu" ifadelerini kullandı.
65d0c3d1721699be74eaca4d.jpg

Eski eşi Mert Aydın'la barıştı mı? Merve Boluğur'dan açıklama geldi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler