Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Mustafa ÖZTÜRKÇÜ - Öğretim Görevlisi Dr. Aytemur: Medresetü’z-Zehra adeta Açık Öğretim Üniversitesi olmuştur

hizmetli

Administrator
Yönetici
aytemur11.jpg
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Hayme Ana MYO İşletme-Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Dr. Salih Aytemur: Bediüzzaman Hazretleri “Medresetü’z-Zehra” ismini verdiği, fen ilimleri ile din ilimlerinin birlikte okutulacağı Doğu Anadolu’daki üniversite projesi gerçekleşmeyince; Risale-i Nur eserleriyle sadece bölgesel bir üniversite değil bütün Türkiye’ye ondan da öte dünyaya hitap edecek şekilde; her yerde medrese-i nuriye ile gayesini tahakkuk ettirerek manen böyle bir üniversiteyi, adeta açık öğretim üniversitesini kuran kişi olmuştur.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler