Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nazan Öncel: 'Beni Hatırla'yı duş alırken yazmıştım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1c0bf6244f026b986db7d.jpg

Nazan Öncel, "Beni Hatırla şarkımız yazıldıktan 32 sene sonra gündeme gelerek viral olunca dinleyicimde başka türlü bir heyecan yarattı. Biz de el mahkum olarak bir klip çekelim dedik. Zamanında da klipsiz kalan öksüz bir şarkıydı, böylece hakkını teslim ettik” dedi.

"HER ŞARKININ BİR KADERİ VAR"

Usta müzisyen, "Düşündüm de ben bu şarkıyı 1992'de duş alırken yazmıştım. Duşa girmeden önce Beni Hatırla diye bir şarkım yoktu ama 10 dakika sonra doğmuştu. İşte her şarkının da da bir kaderi var şu hayatta. Seviyore mi şarkım bir hiciv şarkısı olduğundan bu konuyu öne çıkarmak için klipte kendi görüntülerime yer vermemiştim. Beni Hatırla'nın klibinde ise görüntümü esirgemedim. Sevenlerime minnettarım" ifadelerini kullandı.
66b1c0b46244f026b986db7b.jpg

Nazan Öncel'den 'Börekler Açarım Sana' esprisi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler