Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nazlı Sabancı'dan eşi Hacı Sabancı'yla romantik kare!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6677e236ac47e4fb83089fcf.jpg

2021'de nikâh masasına oturan Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Sabancı'dan müjdeli haber gelmişti. İkili, 15 Ağustos'ta ilk kez anne ve baba olmuştu. Çift, dünyaya gelen bebeklerine 'Arzu Alara' adını vermişti.

'Arzu Alara' ismiyle ilgili duygularını dile getiren Arzu Sabancı, "Bana yaptıkları sürprizle beni çok duygulandırıp, gururlandırıp, çok mutlu ettiler. Adı uğurlu gelsin. Kızımız sağlıklı, analı, babalı büyüsün inşallah. Benim de ilk adım babaannemin adı Fehmiye Arzu. Alara'ya da babaanne adı uğurlu gelsin inşallah" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

BABALIK DAVASI

Hacı Sabancı ile birliktelik yaşadığını ve bu birliktelikten oğlu Uzay'ın dünyaya geldiğini iddia eden F.D, ünlü iş insanı hakkında babalık davası açmıştı. Bu iddiaların ardından gözler Nazlı Sabancı'ya çevrilmişti.

milliyet.jpg

Gelin kaynana tatilde! Arzu Sabancı ve Nazlı Sabancı Mardin'e gitti

PAYLAŞIM YAPTI

Yaşanan olaylar karşısında sessiz kalmayı tercih eden Nazlı Sabancı, son olarak sosyal medya hesabından eşiyle ve kızıyla verdiği pozunu yayınladı.

6677e182ac47e4fb83089fcc.jpg

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Nazlı Sabancı, eşinin doğum gününü paylaştığı fotoğrafla kutladı. Ünlü isim gönderinin altına: 'İyi ki doğdun. Seni çok' notunu düştü.

milliyet.jpg

Hacı-Nazlı Sabancı çifti kızlarıyla yürüyüşte! 'Heyecanınız yüzünüzden okunuyor'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler