Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Neslihan Yeldan oğlu için Londra'ya yerleşiyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
6358de5686b24a670c8d38b0.jpg

Bir süredir ekranlardan uzak olan Neslihan Yeldan (53), "Oğlumun benden kopmasını hazmetmeye çalışıyorum. Karşımda bir ergen var. Ergen anne ve babalarının yardım alması gerekiyor, çocuk çok değişiyor" dedi.
6358de4f86b24a670c8d38ac.jpg

"BENİM CANIM ŞU AN BAŞKA ÜLKEDE"

Önümüzdeki aylarda oğlu nedeniyle Londra'ya yerleşeceğini belirten oyuncu, "Londra evim olsun istiyorum. Ayda bir İstanbul'a gelmek, işlerimi yapmak istiyorum. İki küçük evim olsun; İstanbul'da ve Londra'da. Aslan yüzünden böyle düşünür oldum. Aslan 11 yaşındayken, babası İngiliz olduğu için 'Ben Londra'da yaşamak istiyorum' dedi, oradaki eğitim sistemine geçip, İngiliz eğitimi ile yaşamak istedi. Üniversite için gitmek isterken 14 yaşında Londra'ya gitti. Burası benim ülkem ama, benim canım da başka ülkede şu an" ifadelerini kullandı.

Neslihan Yeldan'dan 'dekolte' cevabı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler