Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nez ve Rüştü Onur Atilla aşkına Didem Kınalı'dan yorum! 'Benim kitabımda öyle geçmez'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6698e2c88c1d7f4a1b08e4a1.jpg

İbrahim Tatlıses'in sunduğu 'İbo Show' programındaki dans performanslarıyla adından söz ettiren, Ekim 2022'de ‘Sabırsız Nefsim’ isimli bir single çıkararak şarkıcılığa adım atan Didem Kınalı, oryantalle ilgili açıklamalarıyla gündem olmuştu.

"DELİ GİBİ MESAJLAR GELİYOR"

Ben oryantal değilim arkadaşlar. Bana deli gibi mesaj geliyor 'Dans dersi verir misin?' diye. Arkadaşlar ben bıraktım, ders de vermiyorum. Dansözlükle ilgim ve alakam kalmadı.

milliyet.jpg

"TABUYU YIKMAK İÇİN BURADAYIM"

Didem Kınalı, Yıldız Tilbe’nin yeni kaleme aldığı 9/8’lik adlı şarkıya büyüdüğü yer olan Kuştepe’de klip çekti. Klip çekimi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kınalı “Şarkı ve klip için çok heyecanlıyım. Herkes o kadar cana yakın ki evlerini açtılar bizler için. Aslında roman mahallesinde klip çekmemin bir diğer nedeni ise buraların denildiği gibi tehlikeli yerler olmadığı, roman halkının müziği, ritmi sevdiğini göstermek. Tabii ki kötü tipler de var ama genelleme yapmak çok saçma. Bu tabuyu yıkmak için buradayım.” dedi.

6698e2528c1d7f4a1b08e49c.jpg

Didem Kınalı: İbo Show'a çıktığımda ölüm tehditleri aldım, 'ayaklarından vururuz' dediler!

"BİRÇOK KİŞİ KÖSTEK OLDU"

Basın mensuplarının “Oryantal mesleğinizden şarkıcılığa geçiş sürecinde neler yaşadınız? Size köstek olanlar da oldu mu?” sorusuna “Çoğu kişi şaşırıyor. ‘Neden sesini gizledin’ diye. O dönem İbo Şov’da çalışıyordum. Bir de çok şarkıcı vardı cesaret edemedim. Ama çok pişmanım keşke o dönem şarkıcılığa geçseydim. Oryantalden sonra şarkıcılığa geçince de tabii ki birçok kişi köstek oldu. Sahnesini paylaştığımı geçtim, evimi açtığım, bende kalan sanat camiasından arkadaşlarım bile köstek oldular bana. Hepsi arkamdan kuyumu kazdı. Gölge etmesinler, selam bile vermesinler bana. Sahneye çıktığımda ise teklifler geliyor ama nedense anlaşma sonrası assolistlerimiz bir şekilde engellediler sahneye çıkmamı. Engelleseler de, köpürseler de ben bu sanat camiasında 2 senedir varım. Olmaya da devam edeceğim. Sadece Yıldız Tilbe’den destek gördüm" yanıtını verdi.

6698e2788c1d7f4a1b08e49e.jpg

"AÇ İNSANLAR"

Son günlerde Nez ve Rüştü Onur Atilla’nın aşk yaşaması magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Basın mensuplarının “Siz böyle bir ilişkiye nasıl bakarsınız?” sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Didem Kınalı: Ben bıraktım! Dansözlükle alakam kalmadı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler